Ixel, Rispen (Rispridon)

Príspevok v téme: Ixel, Rispen (Rispridon)
leila

prosim vas napiste mi ak niekto beriete tieto lieky alebo aspon jeden z nich? nieste divni odkedy ich beriete?pomahaju vam a aj napriek tomu mate pocit ze to uz nieste vy?lebo ja ano prosim napiste mi potrebujem s niekym o tom pokecat kto to berie alebo mi nechajte na seba kontakt na nick na pokeci alebo mail ked sem nahodou nechodite casto..dakujem

rispridon

ahoj ja som bral rispen asi pol roka prve dva tyzdne som bol po nom strasne ospaly potom to preslo.nebral som ziadne ad len rispen. uzkosne a depresivne stavy mi uplne zminimalizoval lenze , moja praca bola len nocne a nemohol som rano zaspat mohol som byt akokolvek unuvany proste som nezaspal az vecer strasne som pribral tak mi doktor k tomu predpisal ad a to bol koniec skoncil som v pb na psyxiatrii moja uzkost vyhrotila do uplneho extremu .. nexcem ta odrazovat od toho lieku lebo ani mne nepovedali z coho som tak dopadol kde sa stala xyba a na co beries ten rispen /??
diagnoza ak mozes povedat

imriska

Chcela by som vediet po akej dobe Vam zacal pozitivne ucinkovat RISPEN?????Ak sa s nim niekto stretol prosim napiste mi.Lebo ja som stale z neho mimo.Beriem ho asi 7dni.DAKUJEM.imriska

myscho

leila, ja som bral rispen a tiez ma sralo ze som musel spat v priemere o 3-4h dlsie..takze to bolo na hovno, sice potlacil depresivne priznaky, ale depka potom prisla z toho ze som dlho spal a nic som nestihal...takze o nicom

leila

mlieko sa mi netvori len to co som spominala a este som zabudla dodat ze odkedy ho beriem potrebujem spat 12-14 hodin to je chore

lilihra

leila, to s tymi kramami je bezne, netvori sa ti nahodou aj mlieko po rispene? lebo mne sa tvorilo, tak preto mi ho aj zmenili.

leila

dakujem lilihra mne zas ixel zda sa pomaha neviem co by bolo kebyze ho vysadim bojim sa toho ale uz pomaly bude aj ten cas..tak o pol roka..bojim sa no a rispen mi robi to ze niekedy aj 2 mesiace nemam kramy a ked ich dostanem mam ich dakedy 2 dni dakedy aj 12..je to proste svinstvo a pribrala som odkedy ho beriem 5 kg a neda sa to nijak schudnut ani ked nejem preto ho trochu aj nenavidim ale zas prestala som mat tu paranoju nebojim sa uz tak strasne tak ja neviem co bude dalej..

lilihra

Leila, Ixel mi nepomohol absolutne ani trosku, to bol liek, ktory mi jednoducho nesadol. Rozvinula sa mi na nom velmi tazka depresivna faza.Rispen som po case znasala dobre, ale tvorilo sa mi z neho mlieko, tak mi ho zmenili.