Gliss kur nutri protect (ruzovi) vs. oil nutritive (zlty)

jaja

mno neviem sonka podla mna ano neskusala som tych samponov az tak vela mozno su aj ovela lepsie ale aj za mastnejsiu cennu ale podla mna su tieto dve znacky naj

sonka

ninkaa... to máš pravdu, radšej postupne si dokupuj ak tie prípravky budú mať účinok.

Ja som niekedy použ. celý rad, no teraz mám už len šampón, balzam a masku. Ako beoplachovú kúru používam tužidlo na vlnité vlasy od l´oréal a momentálne si plánujem kúpiť capilan z lekárne.

ninkaa

sonkaa mozem sa opytat čo všetko z toho radu používš. Lebo keby neco náhodou nefungovalo tak si myslím že to je zbytočné kupovať lebo si myslí že keby som si kúpila všetko tak by ma to dosť draho vyšlo. Ja rozmíšlam nad tým že si kúpim šampón, kondicionér, potom ten kondicionér v spreji (ten co sa musí zatrepať a neoplachuje sa) a potom tu masku tú čo sá dáva raz za týždeň len neviem či to potom bude mať účinok keď napríklad nebudem mať tú okamžitú kúru...

jaja

tak ninka urob to tak ze teraz si kup zlty a v lete ruzovy....hm a mas vyriesene=D...ale naozaj aj ja si ho este aj v lete kupim lebo toto leto som si nenormalne znicila vlasy...ale fakt to bola slama...nieco strasne ale ELSEVE A GLISS KUR mi dali vlasky do poriadku=D...drzim palce a pri najhorsom pouzi jednu z detskyych vycitaniek...ebe ebe tramky....=)

sonka

Momentálne používam žltý, ale mala som už aj ružový, dokonca celý rad a bola som tiež spokojná, preto je ťažké povedať ktorý z týcvhto dvoch je lepší, kedže sú si účinkami veľmi podob. Obe sú určené na suché a poškodené vlasy. Ružový obsahuje navyše aj UV filter, čo je na nezaplatenie v lete. Ale ako som už vyššie písala, oba šampóny sú si podobné.