šúchanie... xD

lenuliatko

lenze ona sa tu pyta nato ako si robit dobre este inak.to asi nevysvetluje svojej dcerke ani si sa s mamou otom nebavila.a tak to potom dopadne a baby zacinaju skoro so sexom.ako tuto jedna 14 rocna.hruza.byt jej matkou zbijem ju zeby mala zadok modry.aj keby to nepomohlo.

lucka

na druhej strane si zasa myslim že dievčatko ma v tom všetkom velku dieru a jej rodičia noooo neviem.... asi sa nema chuda koho opytat. ja som s mojou matkou rozpravala otvorene a nebala som sa pytat na čokolvek. a takto vediem aj svoju 3,5 ročnu dceru. aby potom v buducnosti nehladala odpovede kdekade

stanley1

dieta moje zober si slabikar zober si zosit cislo 640 zober si ceruzku a trenuj si pismeno A .. taketo veci ta este nemnusia zaujimat ..

wesrtfgh

tak toto ma pobavilo..decko jedno nepodarene, toto sem ides pisat?po prve, neviem naco chodis na taketo fora, radsej si citaj nieco do skoly a po druhe, ak sem chces nieco napisat tak nech je to aspon trochu rozumne a nie taketo voloviny..svedci to iba o tvojej hluposti

pocuvaj ty decko, neznasam ked niekto pise namiesto v..W , a co sa tyka otazky, ze co by si mohla robit okrem suchania, tak sa mozes venovat, uceniu, sportu, nech nemas rit ja hrosica