Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd

Príspevok v téme: Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd
carmenka

Robim si taky prieskum.Ako reagujete na psychiatricke lieky? Ja aj s mojou kamoskou sme postrehli, ze po dlhsej dobe, mame problemy s pletou, kozou...mam pocit ze tieto lieky sposobuju vyrazky az vredy, ze takto si razia cestu na povrch...dokonca,ked som si do googla zadala akne, vyhodilo mi ze prave antidepresiva mozu podporovat ich vznik. Mne osobne to zacalo zneprijemnovat zivot, z depiek som sa dostala a teraz zacinam mat depky z tohoto. Rada by som vedela ake mate skusenosti VY! VDAKA! Predpokladam, ze to bude individulne, ale nakolko my sme predtym taketo problemy nemali, nieco na tom bude.

cat

Ide asi o to ake lieky v akom mnozstve a akej kombinacii. Liecbu mi zmenili pred par mesiacmi,nejaky cas pocas tohto obdobia a po nom sa mi tiez objavuju na pleti hnusne vyrazky a to som v zivote ZIADNE nemala.

monica gazpio

Ja beriem Abilify, a podľa mňa je to výborný liek. Je to psychofarmakum. Nepociťujem na pleti nijaké zvláštne zmeny. :) Beriem ho už 3 roky.

leila

ja beriem ixel a rispen a ano mam vyrazky hnusne aj take podkozne svrbia a kozna povedala ze je to akne..ja som mala akne od 13do18 rokov a potom zmizlo a ked som mala 22 som zacala uzivat tieto lieky a odvtedy je spat

seroxat

Užívala som seroxat. Na začiatku liečby sam mala akné na tvári aj chrbte, ale asi po troch mesiacoch to zmizlo a neskôr sa už nevrátilo. Tieto vedľajšie účinky boli popísané aj v bríbalovom letáku, takže som si z toho nič nerobila.