vichy make up

cicicicici

krisha, my mame stastie co??? jaj ja cem doblyyyy make up,,,ktory vydrzi dlho na pleti,,,pekne prekryje nezjednotenu farbu preti a neuskodi jej

krisha

mam tiez mastnu plet, pouzivam kozmetiku Biodermu. Chcela by som poradit pre aky make-up sa mam rozhodnut, potrebujem zmatnujuci, aj trocha kryci, a aby bol na kazdodenne pouzitie. Mala som make-upy od Avonu,MF,Loreal, po kazdom z nich som sa leskla.

aradnna

ahojkyy...ja mam make-up normateint..a je podla mna velmi dobry..nerobi flaky,vydrzi dlho..a je super aj na moju tmavu plet..

martinka15

ahoj.ja som skusila dva druhy. Ale nemam ich pri sebe tak neviem presne nazvy. Mam dost mastnu plet, ale nemam az taku problematicku, mam 22 cize ta plet uz je asi ina. Prvy taky v sklenenej flasticke bol uplne super, ziadne flaky, pekne sa rozotieral, myslim ze area teint alebo take daco. Potom som chcela matujuci, taky v tube norma teint, lebo sa velmi lesknem, ale neni dobry, vadi mi ze je prilis vonavy, nerozotiera sa mi dobre. Po case sa vie aj pozrazat a kde mam jemnucke vrasky tak mi ich zvyrazni akoby som tam mala neviem co. Ale zavisi na tvojej pleti. Tie makeupy su ale oba super ak mam nejaku vyrazku tak mi to zahoji pod tym. Ten matujuci zas lepsie kryje ale mne aj trochu vysusuje co nechcem, ale myslim ze na mladu problematicku plet moze byt dobry. V kazdom pripade je to kvalitna znacka.