Mam zlomeny nos?

Príspevok v téme: Mam zlomeny nos?
meta

Ahojte, vcera som mala mensiu nehodu a budhla som sa s nosom priamo do hrubej tazkej drevenej stolicky... presnejsie som si buchla tusim tu taku kost..strasne to bolelo, zatmelo sa mi pred ocami a pocula som taky prask..bolest bola brutalna ale krv mi netiekla..nos nevyzera nejako zdeformovane mozno je trosku rovnejsi heh..akurat ze ma dost boli hlavne ked sa dotknem na jednom mieste tak to dost boli.Krv mi sla az dnes trosku.. ked sa chcem vysmrkat tak to tiez dost boli.Mne vsak nikdy nesla krv z nosa a aj ked sa porezem tak nekrvacam dlho.Dycha sa mi trosku horsie.Co mam robit???Myslite, ze je zlomeny???... este som zabudla ze nezmordel napuchol fakt len minimalne ani velmi nevidiet ze je napuchnuty.

Dondo

Dobrý včera som dostal hlavičku na nos dosť to bolelo je možné že je zlomený ? Nekrvácal Som ani nič len priste strašná bolesť ďakujem za radu

Adam1234

včera som dostal lakťom do nosa... Nos ma neboli.Iba keď chytim miesto kde to bolo udrené...praská mi nejak sem tam v ňom chrúpavka..... Je to zlomené.. Vďaka za odpoveď

jozo1986

pred pol rokom som mal havariu a zlomil som si nos doktor mi ho napravil a dal mi len jeden tampon do nosnej dierky nos aj tak mam krivy a zle sa mi dycha jednou dierkou chcem sa opytat ako mi to napravia ci plastikou alebo lekar-nosno krcno usno

nostek

majo a vsetci ostatni, zlomenina nosa sa ma chirurgicky napravat do cca ž dni od zlomenia, potom sa uz kosti zrastaju. Operacia, tzv. repozicia nosovej kosti sa v niektorych pripadoch da spravit aj ambulantne u krcneho lekara, s lokalnou anestezou, ale vacsinou sa robi v celkovej anesteze v nemocnici. Daju ti na nos aj na cca 7 dni sadru, aby sa to nazad nepohlo v spanku a pod.

Eliška

ahojte,chtěla jsem se někoho zeptat v Patek jsem se bohchla dost do nosu a čela teklo mi trochu krve a od te doby to mam stale hodně napuchle a tim i napuchle obě oči narazila jsem si nos, ale i kořen nosu mam na nose modřinu a kořek nosu napuchly tak nevím jestli s tim mam jit k lekaři nebo to stači ledovat a čekat jestli se to zlepši nevim jestli ho mam naraženy? nebo zlomeny?prosim o radu Petra.

majo 12345

CHCEM SA SPYTAT JA SOM MAL ZLOMENY NOS ASI PRED MESIACOM MAL SOM HO OPUCHNUTY ASI TYZDEN TIEKLY MI KRVAVE SOPLE A KED MI SPUCHOL TAK SOM ZBADAL ZE HO MAM SKRIVENY ACHRUPAVKU MAM DO DOLA VIE MI TO NAPRAVIT AJ OBYCAJNY CHIRURG BOL SOM STYM AJ U NOSNO KRCNEHO A TEN VRAVEL PODLA RONTGENU ZE BOL ZLOMENY ALE ZE SI TO NEVYZADUJE ZAKROK ALE NOS MAM ZDEFORMOVANY