pevny zadok

Príspevok v téme: pevny zadok
katu5ik

ahojte :) ja len že by som chcela spevniť zadok, tak či by ste mi neporadili dake najucinnejsie cviky.. ja viem, že je ich vsade dost, lenze mam malo casu a neviem ktore vybrat,ktore su take najlepsie..dakujem pekne:) a za au dobu zacnem vidiet vysledky? stacii, ked denne povenujem dakych 5-10 minut?? dakujem..

jancecka

ja tiež chodím do posilky, tri krát týždenne a trenerka mi dala len jeden krát za týžden výpady a to striedavo na obe nohy 3x30 výpadov, medzi sériami prestávky. ALe okrem toho mám aj kopec iných cvikov na prdel, takže neviem posúdiť ako toto zaberie

katu5ik

jj, chapem, vypady poznam:):) a za akuu dobu zacnu byt trosku viditelne alebo citelne vysledky??... :) lebo chodila som do posillky na steper a tak, ae teraz niet casu.. a k tym vypadom.. kolko a v kolkych seriach? :) moze byt 3x20 na jednu nohu?:):) dakujeeem

honic

www.google.sk

ak cvičíš nohy tak väčšinou aj sedacie svaly, stačí si popozerať a vyskúšať..a hlavne treba tak cvičiť aby bolelo, lebo inak to nemá význam :)

ivkaxxxx

do ruk cinky.alebo nic ked nemas.stoj rovno, urob krok a klakni-na jednom koleni.ruky maj u tela-stale.dvihni sa a to same druhou nohov.ja viem-neda sa pochopit jak to myslim...