KLUB chudnucich =)

aja05

baby akurat som vstala, skocila na vahu a ukazala nejakych 64 kg tak neviem ci jej verit, uvidime.... ci mi to ukaze aj ostatne dni :D

bezmena

ahojte
ja by som tiez chcela schudnut dake to kilecko. Ako tak pocuvam tak diety v casopisoch nepomahaju a dokonca telu niekedy uskodia. Rada by som zasla do nejakej poradne, vysetrenie doktorom, aby mi predpisali dietu. Neviete ci sa za taketo vysetrenie plati?
pozdravujem a drzim palce

aja05

ahojte, tak ako? ja v pohode, ubehany den teda pracovny, dnes necvicim, lebo by som aj tak nevladala, boli ma hlava, skriabe ma v krku, zajtra to vidim na ovocny den mam chut na vitaminove bomby v podobe pomarancov, jablk, mandariniek a bananov :)

dada

Ahojte, pomaličky mi to ide dole, za nejaký mesiac som zhodila 2 kg, teraz som na 61 kg, ešte aspoň 4, na 57 kg /výška 158/, inak vlastne som chcela písať kvôli cvičeniu, ja som si tak zvykla cvičiť 2-3 krát cez týždeň na orbitreku, ale teraz mi to časovo vôbec nevychádza /rodina, domácnosť, práca a pod., úplne som s z toho nešťastná.
Mne to vždy zaberie dobrú hodinu, potom samozrejme sprcha a pod. a v noci sa mi teda nechce. Ak si človek zvykne na cvičenie a niekedy mu to nevyjde, tak mu to chýba, musím to dohoniť trochu cez víkend, držím všetkým chudnúcim palčeky.

aja05

no ja som uz teraz docvivila... cvicila som hodinu aj pol, pretoze dnes som zhresila s tymi fit tycinkami a teraz ani hlad nemam ale dam si jedno jablko to bude moja vecera dnes :)

bzzz

no ja som sa uz objednala k lekarovi ale dostala som az na januar termin :( ale uz aj ja chcem chudnut... ja uz fakt neviem co robim zle ved uz som aj pisala ze co vsetko robim a nic :((( pomoooc