Môže žena otehotnieť?

Príspevok v téme: Môže žena otehotnieť?
fekete123

Mám problém, s priateľkou sme sa maznali samozrejme len tak oblečení. Mne z penisu vyšla tekutina priehladná-mazlavá. Priateľka sa jej dotkla prstami a potom si to niekam utrela a potom si tymi prstami prešla po pošve. Je šanca že sa dá z tohto otehotnieť ? prosím odpovedajte, lebo mám už velmi velké stresy a neviem čo mám robiť... Ďakujem

kacica007

mimochodom,aby si bol v obraze..ta tekutina sa vola kvapocka rozkose,inak nazyvana aj kvapocka tuzby.ta tekutina obsahuje iba velmi male mnozstvo spermi,a ak k tomu ece vezmes aj ine weci pravdepodobnost ze tvoja priatelka je tehotna je nulova.takze 1:spermie v neprirodzenom prostredi,nepreziju.ako je napriklad deka,vankus,ruky,nohavice.aby tvoje spermie prezili,musel by si sa dostat s penisom priamo do posvy,nehovorim,ak sa priatelke urobis do ruk a ona si prsty zasunie do posvy,moze sa stat ze otehotnie,ale teraz hovorime o kvapocke rozkosi...2:je pravda ze zena musi mat aj plodne dni nato aby otehotnela,ale bohuzial to ziadna zena nevie,okrem tych ktore citia ovulaciu-su aj take zeny..ziadne vypocty ti nedokazu 100%urcit kedy nastava ovulacia,u kazdej zeny to je individualne..takze nicoho sa neboj a ece k tomu hovoris aj o tom ze sa utrela...tak vela stastia a neboj sa,nebudes tatinko:)))

???????

este k prispevk:Zena je plodna len raz do mesiaca v case ked ma ovulaciu a oplodnit vajicko moze spermia maximalne 24-48 hodin od vtedy ako sa vajicko uvolni...ak to spermia nestihne proste smola..a kedze spermie mozu prezit v tele zeny cca 3 dni tak zena neni plodna len ten jeden den ale dajme tomu ked mala styk 2-3 dni pred ovulaciou sanca tu je lebo ta spermia si na to vajicko moze pockat=)takze dokopy viac ako 4-5 dni v mesiaci zena plodna neni..myslim ze po ovulacii 3-5 dni je sanca na oplodnenie mala lebo vajicko ako som uz pisala je schopne oplodnenia len 24-48 hodin..=)Uplne najvacsia sanca je den,dva pred ovulaciou a v den ovulacie

???????

Tak taky zachvat smiechu som teraz dostala ze az... hlupejsiu otazku som tu snad ani necitala!Nestacim zasnut nad sprostostou niektorich ludi...je to ale skor do placu ako do smiechu ja viem..neviem kolko mas rokov ale v skole ked sa preberala sexuologia si ocividne chrapal alebo si tie hodiny vymeskal!Naozaj toto bola otazka roka 2008