kontrola zamestnanca pocas PN

Príspevok v téme: kontrola zamestnanca pocas PN
:-o

Zaujimalo by ma KTO (zamestnavatel/ soc.poistovna), KEDY (prvych 10 dni PNky, zvysne dni PNky, kontrola pocas vikendov, do ktorej dennej hodiny mozu prist) a na CI PODNET (ktory dobrak ju na vas posle?) vykonava kontrolu zamestnanca pocas PNky.
A co robit v pripade ak pride kontrola a zamestnanec je akurat u lekara, na nakupe (ved aj jest treba), ako sa to potom riesi?

vikuska

Chodia na kontroly aj vecer, cez vikend, mne boli za minulu pnku tusim 2x. Neoplati sa nebyt doma, nevyplatia vam potom davky a este mate dotahovacky so zamestnavatelom.

lilihra

Mne lekar povedal, ze mozem chodit von hocikedy a ze keby som mala kontrolu, mam mu zavolat, ze on si to obhaji. A do obchodu alebo do lekarne predsa musim ist, to mam zomriet od hladu, alebo jest tyzdnovy chlieb?

bibiiiiii

Prisla som domov z nemocnice po operacii a hned v prvy den prisla kontrola,hned rano o pol osmej.Ked videli ze mam barly,viac neprisli.

sunnie

lenze vychadzky ti pri beznej chorobe nedaju. na nakup treba ist rovno od lekara z kontorly, pre istotu :) mam pocit ze ku mne chodia jak na klavir a to som mala roznych zamestnavatelov.

kikulka

ak si u lekára,tak máš potvrdenie od lekára a vtedy je to v poriadku,ale ak si v potravinách,tak si v keli,tam podľa nich nemáš čo robiť,len zavretá pekne v doma,pokiaľ nemáš určené vychádzky od lekárky...inak tatko maródoval 5 mesiacov a neprišli ani raz,mamina týždeň a boli u nás hneď 2x

vierka

Môžu prísť kedykoľvek aj cez víkend.Kámoška bola akurát v kostole,keď jej boli na kontrole,a chuderka ani vyhovoriť resp.doniesť papier od lekára,že bola uňho nemohla.musíte byť doma a musia vás vidieť.ináč keď vás nenájdu doma cez týždeň,musíte mať papier od lekára,u ktorého ste na PN.Druhá kamarátka bola tiež na PN,boli jej na kontrole vo štvrtok,bola doma,a hneď v piatok znova.Nanešťastie bola s deťmi na kardiológii.

sisisissi

Mozu prist kedykolvek a ak si chora musis byt doma a otvorit, ak potrebujes ist k lekarovi a na nakup treba to nahlasit neviem ale kde.
Mojej mamine boli len raz a to bola chora tyzden po 10 rokoch a hned dosli ci nesimuluje :D Bolo jej vazne zle a bola sama doma, ani sa jej nechcelo ist ku dveram, myslela si ze to postarka, ale nakoniec nastastie sla.

sunnie

tak to by aj mna zaujimalo,parkrat som mala tu cest,ale nastastie som bola vzdy doma.
tusim prvych 10 dni da podnet na kontrolu soc.poistovni zamestnavatel. dokonca myslim ze mozu prist kontrolovat aj viackrat za 1 PNku, aj cez vikend.