IBA TO HRAJE...???

Príspevok v téme: IBA TO HRAJE...???
tina

Poradte prosim...je mi to trapne ale:moj priatel nema chut na sex aspon mi to tvrdi uz 4rok sex je u nas len sem tam ale po vcerajsku zacinam pochybovat ci ma má rad,nespi so mnou v spalni pretoze mame 4 mesacne babo...vecer sa ho pytam neprides sa ku mne aspon pritulit...?osprchoval sa a isiel...lahol na bok ja som sa pritulila pockal kym zaspim a prestahoval sa naspät do obyvacky a pozeral nahe baby na internete...to roby casto..poviete mala si zacat ty ale vzdy zacinam iba ja...je mozne ze ho nepritahujem,alebo je vadny...on sa nebozkava,nepohladka...poradte prosim uz mam z toho vztahu depku

mircoMY33

a uz sme doma ked kuka na hole baby na nete takje konecna .Muz je tvor ktory neny stavany na jednu zenu.Skus nech sa nazhavy na nete a potom sa na neho vrhny ale musis ho v tom podporovat v tom a nie pozerat na neho ako na uchylaka je to normalna vec ale zeny to nevedia pochopit

tina

On ma 34...a co sa tyka mna tak mojmu 15 rocnemu synovi kamarati zavidia aku ma mamku kocku...a ked sa ho spytam preco to pozera tak ze kazdy chlap sa rad kukne...nakoniec ja ostanem ta zla ze snorim...ked sa ppravam odmerane nic sa nedeje ani ked som pritulna tak nic jak kus ladu...co moze tajit???co v nom je???

inžinierka

Tak potom si asi preneho "stara", srandujem, ja mám 32, a je to ok. Normálne mu daj pocítiť, že si doma, a nech sa vzpamätá, čo je fakt slepý, má doma babu a on čumí na nejaké pipenky, nechápem. Sorry, ja som tu tému letmo preletela, kolko má partner rokov? veď takto sa nedá žiť, síce s partnerom, ale sama, a o všetko sa prosíkať, hneď by som to vyriešila, buď alebo, chlapov je ajajaj

tina

asi nie,lebo uz som tu pisala ze aj na to som myslela ale to by nepozeral na internete nahe baby ale kreten to vzdy vymaze lebo sa s nim hadam-ved ked to ho asi vzrusuje tak ako je mozne ze mna sa ani nedotkne...to mi je cudne...teraz najnovsie si da stranku mojevidea.sk-cz ved aj tam su eroticke...a mysli si jak so mnou vybabral ale ja nemam 15 ale o tyzden 35...

inžinierka

Počúvaj tina, nebude ten tvoj náhodou "teplý", nechcem sa ťa dotknúť, lebo ak nič nezaberá, tak ja už neviem.

tina

Ahojte... ked som sa ho v piatok spytala ci by mu vadilo keby som si niekoho nasla tak vadilo...cely vikend sa nepohol z bytu vcera dokonca neisiel do prace...ale inac nic spravanie nezmenene.Viete ze babo da zabrat uz ani neviem ci mam chrbticu aspon masaz keby mi spravil ale o to si tiez musim povedat ale mne uz je trapne sa stale ponizovat a o vsetko prosit.A ked zacnem temu to je jedno ci s placom,alebo krikom nic sa nezmeni...kto take nieco nezazil tazko pochopi.aspon ze tu si mozem ulavit...

chenelle

aha,no mas to tazke,ale jednoznacne sme s tebou,treba popremyslat nad inym riesenim alebo treba najst dovod preco je taky,asi mu len na rovinu povedz,ze to tak dalej neide,ze proste mas city,si clovek,potrebujes lasku a nie ladovy kamen vedla seba.musis mu to povedat na rovinu...ci uz sa z toho bude smiat alebo bude mlcat..musi vediet ze sa nieco deje

tina

ale to sa neda on byva u mna v mojom byte...ved keby to bolo opacne uz to davno urobim...a vyhnat sa neda uz aj to som skusala nepojde nikde...peniaze nemina dava mi celu vyplatu pit nepije ani na pivo nechodi len do prace a domov a mysli si ze to mi ma stacit...ja si ho zato vazim ved kolko zien by toto chcelo...len...ten fizicky kontakt chyba.uz som rozmyslala ci neni gay ale to by nepozeral zeny na internete...

chenelle

no asi budes musiet urobit razny krok,aj moja kamoska mala podobnu situaciu..a ona az ked stala vo dverach so zbalenymi kuframi,az vtedy jej manzel pochopil,ze to dalej tak neide.A odvtedy si ziju uplne spokojnym zivotom...vyskusaj to aj ty,ak mas kam odist,zbal sa..ale tak aby bol doma,aby to videl a uvidis ako sa zachova..lebo taky zivot ta nenaplna a snad nechces sa cely zivot trapit

tina

on mi za cele 4roky povedal asi 2krat ze ma lubi...je znamenie kozorozec,citim sa strasne osamela komunikacia viazne...uz je doma keby videl ze tu pisem tak ma vysmeje,alebo sa urazi ze to tu rozoberam...