prosim kuknite sem :)

leerka

kvakinko si strasne trapny, nikoh onezaujima, o kolko penazi prides za 5 sekund, a ked ti o tie peniaze tak ide, tak preco sem stale pises? a nemusis to sem pisat neviem kolkokrat, ludia vedia citat, a ano precitali si, ze prides za pat sekund o kolko penazi....

mojatvoja

rada sa porozpravam a podebatujem aj s dietatom, takze neberiem to ako moju hanbu..iba konstatujem, ze tvoj vek vysvetluje, preco mas take nazory a postoje

[zruseny8]

no pod kvakinko ideme prepocitat kolko lowe v tvojej reci si minula..
10x si ZATIAL prispela, t.j 10 otvoreni a zatvoreni tento temy. kedze jedno otvorenie temy zabera 5s ako ste to tu prezentovali, cize 10x5s je 50s..a kedze 5s stoji 100000EUR, cize 50s stoji 1000000EUR.. a to je len priebezne cislo. TERAZ MI POVEDZ KTO JE TU STUPIDNY. AK TA TEMA NASTVALA AKO TVRDIS, NECHAPEM PRECO TU STALE PRISPIEVAS. VLASTNE TY SI KYDAS NA SEBA. NEMAM CO VIAC K TOMU DODAT. VIES AKO SA HOVORI TAKYMTO LUDOM? SKUS POROZMYSLAT A AZ POTOM NAPADAT LUDI

jaja

ano mam 14...a je to len tvoja hanba ze sa so mnou hadas :D:D:D so soplackou :D:D mojatvoja je mi do smiechu ako vazne vies rozoberat taku stupidnost ako zly nazov temy a marnenie casu pri jej otvoreni a zatvoreni

jaja

sak dobre mojatvoja tak kedze uz vies ocom tato tema je tak preco stale psrispievas ? :D:D:D kvakinko :D:D vidim ze ta do asi moc bavi davat sa do roli stupidneho komentatora :D:D ale tak co niektori sa az prilis nudia :D