ste sa zblaznili?

ewitkaaa

astra ja som nemyslela na zodpovednost, ja vravim o zivotnych skusenostiach aj imbecil vnima svet uz uplne inak ako v 14 tich o to mi islo. Ked bude mat 20, tak bude vravuet ze bola este sopliacka v 14tich a toto mi nikto nevyvrati. ja som v 14 tich tiez bola na svoj vek vyspela,a si to bude tym ze som vyrastala medzi dospelakmi, bola som dost dobre na svoj vek na tom ci uz fyzicky,alebo psychicky. Ale poviem ti,ze v 20ke som s aurcite na svet pozerala inak ako v 14ke. Proste nema tolko odzite. Ja teraz nevravim o extremoch ked dieta musi zastupovat rodica, to je tema uplne o niecom inom. Ale pre BOha ved 14 rocni, su osmaci na ZAKLADNEJ skole, ved to je strasne. FAkt ja som vtedy na sex asi nikdy ani nepomyslela, ze by som nieco take urobila, MAla som uplne ine problemy a takisto aj vsetky moje kamaratky a spoluziacky.Proste mne to nepride prirodzene. A hej je pravda, ze pri sexe nejde o vek,ale moj nazor je taky, ze ked chce sexovat nech si predstavi, ze otehotnie, co potom? To je byt pripraveny na sex? nech sa teda dieta pripravi aj na nasledky. KAzdy ma svoj nazor ale mne to je proti srsti, ze take decka sexuju, ved to nie je prirodzene, Ale asi som uz za opicami.

astral1

ewitkaaa: by si sa divila, že takých ľudí je veľa. Poznám kopu dospelých, ale nezodpovedných ľudí!
Ale podľa mňa pri sexe nezáleží na veku, ale skôr na postoji. Niekto na to nie je pripravený ani v 30

ta vyspela

Jasne,vsetci mate pravdu.Nikto na svete nemoze byt vyspelejsi,vsak?..Vobec nie su deti,ktore v 8 rokoch maju viac inteligencie ako vy?Vobec nie su deti,ktore sa od 10 zastupuju v rodine trebars mamu abo nieco podobne...vsak??

3nt

uff===Ja som ina,pubertu som si prezila v 12===nehnevaj ale neda sa toho nechytit.puberta netrva mesiac-dva...ked tvrdis ze si si prezila pubertu v 12-tich tak kedy s tebou zacala plieskat?v 9-tich?

xxxxxccc

presne, ja zas nemam tak vela rokov, ale poviem ti, pred par rokmi bol svet iny, nie je to normalne mat sex v 14, dokonca ani v 16!

inn

mozno si rozmyslala na prirodopise co to ti chlapci maju medzi nohami?a nechapala si.svet sa zmenil,ale ci k lepsiemu ,to tazko

ewitkaaa

uff ziadna 14tka nie je vyspelejsia ako 20ka. Bohuzial to je strasne velky vekovy rozdiel. Nejde o roky, ale o to, ze clovejk v 14 vnima svet uplne uplne inak ako v 20,ale na to prides az ked budes mat tych 20. Si este dieta, ja enchapem kam tento svet speje 14 rocne deti sexuju. Co ja som robila v tvojom veku pre Boha.

reee

uff podla coho usudzujes ze si prezila pubertu?mozno tym ze si dostala menezes?ved sa spamatas,ale potom uz budes ina ako hovoris