hygiena klitorisu

samkom

tak diky a ako sa to da umivat ked jeto vnutri? aha to asi preto sa tu na to pyta ta jaruska ze ako sa to ma umivat ked jeto vnutri. uz to chapem som nevedel ocom to tu je.

zuzik111

no pise sa klitoris a nie kliltoris. a je to taka zlaza hormonalna, ktora sa nachadza vnutri v posve. a maju ju len zeny a zda sa mi ze sa zacina vyvyjat az v puberte a potom v starobe tusim odpadne alebo nejako zmyzne.to uz presne nevem.

samkom

moze mi nekto vysvetlit co je to ten kliltoris? stale sa tu okolo toho hovori ale nikdo nevysvetlil co to vlastne je. kde je to? nekde v konecniku?

genital

genitálie by sa mali umývať ráno a večer a tiež po každom použití toalety. počas menzes ešte častejšie. a konečník rozhodne po stolici. žiadny toaletný papier nie je postačujúci, treba si umyť análny otvor aj zvnútra. nemyslím tým klistýr, ale proste celý zvierač vyumývať. používať je vhodné radšej nedráždivé gély a mydlá. čo najmenej chémie. ale každopádne umývať.

šupšup

umyvanie je uz nemoderna zabava. dnes staci raz za pol roka sa vyzliect ked fuka vietor a spina opada sama. voda je draha a stale sa mydlit je neekologicke. uvazujte ekologicky!

cumlik

Milos M ty nahodou nemas nejaku poruchu? si neuveritelne vztahovacny a podozrievavy. ja pisem iba pod jednou prezyvkou. a vsimla som si tiez, ze kazdeho zhadzujes a utocis na slovakov. poznas to porekadlo "poturcenec horsi od turka?" to na teba sedi. rada by som videla tvoje babky a dedkov ako sa kazdy den sprchuju, holia, pouzivaju gely, telove mlieka, spraye a ako si pripravuju lososa na sto moznych sposobov. takto ako ty sa spravaju ludia, ktori maju nejake problemy sami so sebou alebo vo vztahoch. je to ocividne.

madman

Milos, co sa tyka tych ryb.
je mozne, ze clovek moze mat iny pach po ich konzumacii, ale myslim, ze v pripade, ze je zdravy, nemalo by to byt nic tragicke a hlavne, urcite neovplyvnuju zapach tak, ako pise neumyta.
niektore jedla mozu sposobovat zapach, ako uz spominany cesnak, cibula a pripadne rozne lieciva, ale myslim, ze ak clovek dodrziava hygienicke navyky, nic sa nestane, ak nebude jest cesnak od rana do vecera. predsa vieme o pozitivnych ucinkoch na zdravie, preto je neumytej nazor scestny.
a hlavne to, ze nasi predkovia nejedli ryby ... pokial viem, tak ryby u nas ziju odjakziva ;) a o tom ci nasi predkovia nesmrdeli by som tiez velmi vazne pouvazovala ..
v kazdom pripade sa uz fakt bavite o hovadinach, radsej sa podaktori umyte, lebo to co zazivam v MHD niekedy nema obdoby ,,,

_.._

Myslim,ze to nie je ani vyrastok ako spendlikova hlavicka,skor je to nieco ako ihla s otvorom na navliekanie nite.Je tam dieraaaa.Ziadna seda hmota.Nebola to urazka,ale skonstatovanie. :0)