Sexuálna frustracia

Príspevok v téme: Sexuálna frustracia
d ano

Dlho mi trvalo,pokial som sa rozhodol zacat diskusiu o mojom probleme,ale nevladzem ist dalej.
Mam 40 rokov,vztah 3roky.Pol roka to bol krasny sen,zalozeny na sexe,ktory som dovtedy nepoznal(mnohonasobne orgazmi,mokre orgazmi,sex vsade,kde sa dalo,drazdenie po telefone a vselico ine)a to som toho prezil ozaj vela.
Potom prisla zmena.Partnerka mala pocit,ze ju stale tlacim k sexu a ja som to akceptoval.Dokonca sme si chceli dat dlhsiu pauzu,ale vydrzali sme tyzden.Tak som svoju sexualitu tlmil,ako sa len dalo.Problemy nastali,ked sme zacali spolu byvat.Ona je typ,ktory ma rad sex bez vsetkeho(bozky,objatia,predohra,hladenie)a ja sa nedokazem vzrusit len tym,ze ona povie-podme si vrznut alebo ma chyti za prirodzenie.Tak je uplne jasne,ze som uz viackrat zlyhal a odvtedy sa to so mnou vlecie vyse roka.Som z toho na prasky,deprimovany,bol som aj u sexuologa,ale nepomaha.Dokonca som bral aj tabletky,ale nic.Ja nie som stroj a ona to nechape.
Dnes to bol uz vrchol.10min.pred odch.do prace,navrhla"podme si vrznut"a ja sprosty som sa na to chytil.Ale nic sa nedialo lebo moje muzstvo nebolo schopne nastupit.
Velmi ju milujem a nechcem nas vztah skoncit.Podelte sa so mnou prosim o skusenosti.Som z toho totalne na dne a neviem,ako dalej.Pokial to nemyslite seriozne,ani nepiste.Dakujem.

d ano

Uplne zdielam tvoj nazor,ale ona asi nie.Ocakava aby v sekunde bol pripraveny a potom pol hodiny isiel na plny plyn a to ma este viac nici.Nemal som s tym ziadny problem,preto som z toho uplne mimo.

dragonka

nuz ale aj k tomu tvrdemu sexu ked uz aj chce ta musi nejak vyprovokovat nie len chciet...
musi chapat matku prirodu ze musi ta do toho nejak vyprovokovat ci drazdivimi slovami alebo ze sa nejak oblecie vystredne pre teba
hold nemoze povedat ze ideme na to to sa predsa neda

d ano

Uz sme sa aj rozpravali a boli spolu u sexuologa,ale nejak to nepomaha.stale si melie dokola ze ona ma rada "tvrdy sex".Potom ma to este viac deprimuje a sme tam,kde sme boli.Urcite viem,ze ma miluje,len je nejaka zadubena-tym som nechcel povedat,ze hlupa.

dragonka

podla mna ak sa velmi milujete mali by ste si spolocne sadnut a objasnit si tuto temu ak ta miluje tak vie to pochopit vsak predsa mas pravdu ty niesi stroj...
keby mi toto povedal partner tak ho chapem a snazim sa mu aj nejako pomoct len aby sme boli spolu myslim si zeby to malo zabrat len jej to musis vysvelit :)

prajem ti vela stastia a porozpravajte sa spolu :)