tehotenske brusko

mojaeni

Hm, no asi aj jedno i druhe spolu. Muz ma ucil lyzovat4roky dozadu, to som stal na lyziach prvy krat, to zakladne som sa naucila a trosku trenovala.Dalsie dve zimy som na lyziach nestala)tehotna, potom po porode s malou doma), az min. rok som trosku znova ale len na malych svahoch, skor pre zaciatocnikov. A terza som znova tehotna.
Viem, ze je to fajn sport,bude mi stacit, ak sa naucim aspon priemerne, aby sme mohli chodievat spolu rodinka, nech nezaostavam, ale naruzivy lyziar, co vzdycha za svahmi, len co nasnezi, tak to zo mna nikdy nebude.

dd

zuzana, ja tiez na kliatby neverim, tiez som si kadeco vypocula uz aj pred tehotenstvo, aj cez tehotenstvo, stale nam svokra priala, aby sme si zakusili, ako ona trpela a ake starosti mala atd..netreba sa tym zbytocne stresovat, lebo ublizujes len sama sebe a malickemu.zloprajni ludia bohuzial na tomto svete tiez ziju, vsak neviem ci si citala, nam niekto, pravdep.nejaky sused, vypustil pneu na aute, sme skoro 2tyzdne nahanali pneu, lebo ta vypustena bola znicena a nakoniec sme miesto jednej museli kupovat 2.a to vsetko asi len kvoli tomu, ze sa mu nepacilo, ze sme odparkovali auto na kusok travy pri panelaku, lebo uz nebolo volne parkovacie miesto a nechceme auto davat niekam daleko, ked mame malu dcerku.inak zelam pevne nervy a nech sa Ti dobre uci..mne sa v tehu priserne nechcelo ucit :D.
co sa tyka sportov, tak by som tiez rada vstepit malej troska zaklady.chcela som s nou chodit na plavanie kojencov, ale kedze sme byvali dost daleko od mesta, bolo by to dost nakladne.min.rok cez leto, ked mala vyse roka sme boli s nou 2alebo 3krat na kupalisku na chvilu, poclapkali sme sa v detskych bazenikoch, velmi sa jej pacilo..aj vo vani si vody uzije dost, pravidelne nam kupanie trva min. pol hodiny :D.chcela by som ju postavit aj na korcule az bude vacsia, lyze este netusim, mozno aj to, ak na to budu podmienky..a mne by sa pacil aj tenis :).ci sa bude pacit jej, uvidime :).
zelam Vam pekny vikend!

mojaeni

Ivanka, ty mas takuto skusenost. U nas sa nic nevyskytlo, ziadny zapal, ani ziaden ine mizerie.Nastastie. nevidim na tom nic zle, ak si malu sami vedieme a ucime ju, Nebudem platit drahe kurzy pre kojencov, ked ich ani nepotrebovala.Moznostbazena len pre nas nemame a tak chodievame do Aquacity. okrem toho, muz uz nejedno dietatko naucil plavat a lyzovat odmalinka.
Mozno nema vsetky praktiky na profesionalnej urovni,ale vidim, dcerenku too vie naucit sam a podla toho co vidim na kopcoch aj instruktorov, mame dokonca aj zopara kamaratov, tak by som povedala, ze tie praktiky su skoro rovnake.Pre mna je podstatne, ze dieta sa chce naucita pocuva a ze jej to ide a robi pokroky, teraz uz fakte zo dna na den.
ten instruktor na svahu by sa skorej zisiel mne, ja totiz nie vzdy plnim muzove nariadenia:o)pri mne ma vacsie nervy.

1zuzana2

Kocky moja suseda, je v znameni Ryb.. neviem ci ste na znamenia, ale Ryby to je jedno komplikovane znamenie. Nechapala som ju, spravala sa ako histericke 12 rocne dievca bez rozumu, skaredo mi nadavala.. a take vyhrazky. no hruza. ale dnes ked nad tym tak rozmyslam, uz ma to neserie, vcera som si oci vyplakala ako niekto moze byt taky zly, viem ze pokial ja v hlave nedopustim ze niejaka kliatba a verim ze dieta sa mi narodi a bude zdravucke tak je secko na poradku. Idem sa ja dalej ucit, mam skuskove obdobie.. Brr.. Pekny vikend kocky

lenuliatko

no ved ja by som ju chcela ucit v nasom bazene.tak uvidime.este ale urcite pockam.este nas trapia trosku bolesti bruska.aj ked je to uz lepsie stale sa bojim.

ivanka_83

dieta moze od 2 rokov sa ucit lyzovat.ale lepsie je mat instruktora.profik nema co pokazit a rodic moze nauzit nespravne navyky.prave som si o tom citala clanok.takze nas bude mat instruktora.a aj ja.lebo na lyziach som stala 2 krat...

ivanka_83

no nas maly na plavani kojencou chytil zanet ucha.nastastie nehnisavy.takze sme prerusili plavanie.je to nehygienicke pre take male deti.ina je.ked ma niekto vlastny bazen.pockame si na leto.to uz nam bude rok a pol.kazdopadne by som druhykrat nesla na plavanie kojencov.su aj ine aktivity.inak syn nebol svoj prvy rok zivota ani raz chory.len mensia nadcha.a vodicku si uzivame vo vani..

ivanka_83

zuzana-ono ked niekto praje zle-akoby sam sebe prial.sa to dotycnej vrati.ty sa neboj.pokial si cisty clovek, nema moc nad tebou.

lenuliatko

moje eni ja to uplne chapem.je dore rozvijat detom sustredenost motoriku rovnovahu uz od malinkeho dietata.na skodu to nebude urcite.ja a manzel sme obaja take sportove typy.on na lyziach ja na snowboarde aj na lyziach .hravali sme spolu niekedy tenis alebo squash,basket.takze chcem aby nasa dcerka mala zaklad z co najviac sportov.zide sa jej to raz.mozno sa bude chciet tomu venovat profesionalne raz.
ale stym plavanim urcite zacneme.moji svokrovci maju v dome bazen kryty.a vobec ho nepouizivaju.je zapratany haraburdami vecami skrinami a neviem cim este.tak to vyuzijem a presvedcim ich aby to vyprazdnili a naplnili vodou aby sme to mohli my vyuzivat s alexandrou :)
ja tiez hrozne tuzim po takom nie velkom bazene aby som mohla cez leto kazdy den plavat a trosku si urpavovat postavu.dufam ze sa to podari.na buduci tyzden sa uz stahujeme do domu.som zvedava.