tehotenske brusko

mojaeni

Dakujem ti.Zatial som len na zaciatku, tak dufam, ze sa nevyskytnu nejake komplikacie.
Tak ale si predstav, ze ja som bola pesvedcena , ze budem mat chlapceka, ale potom som lezala v nemocnici a tam bola jedna spoluleziaca, co uz sla rodit(ja som bola este len v 11.-12. tyzdni) a ona mi povedal ze to bude sto ercentne dievcatko, ze ona je taka bosorka, nejak to vie uhadnut, len co sa na zenu pozrie. A mala pravdu betarka:o)
Inak u teba vsetko v poriadku? Neboj sa toho velkeho bruska, aj to je carovne.A keby ti bol tazko, tak si pomysli, ze uz len chvila a nebudes mat brusko ziadne.

ewa

Zo srdca ti gratulujem :-) Ano cakame chlapceka, aj ked som si bola cely cas ista ze je to dievcatko:-)) Neviem preco, ani som nechcela vediet pohlavie, no lekar sa preriekol. Nevadi, teraz sa o to viac tesim z chlapceka. Vlastne ani na tom nezalezi. Ja mam obrovsku radost z mojho bruska, ale vazne sa obavam toho ked bude mega. Mozno preto ze neviem co ma caka, ale radsej uz na to nemyslim a uzivam si kazdy den aj ked sa obcas vyskytnu aj neprijemne problemy s travenim, vzdy to prejde a zase je dobre :-)

mojaeni

ewa, no ano, mna odkedy mala zacal kopkat, tak uz neprestala.Taka mala futbalistka, aj cez den aj v noci. Niektore mamicky to mozno aj obtazuje, ze nemozu spat, ale ja som bola strasne radaa ahlavne som vedela, ze sa ma dobre.
Inak ano, uz ten mesiac pred porodom to zacalo byt vycerpavajuce. zavisi aj od toho, ake velke brusko mas a kolko si pribrala. Ja som sa uz citila ako korytnacka, tazko sa mi dychalo a cez den to nebolo ani take zle, ale ked uz som bola v pokoji,lezala, tak pri obycajnom otacani z boka na bok som mala co robit.
Takze cakas chlapceka?
Ja som teraz tiez tehotna, zacinam 11.tyzden,.

ewa

Mojaeni ze to je uzasne? Som v 21tt. a maly tak kopka, stale ho citim. On aj ked spi sa mrvi :-). Je pravda ze v 8. mesiaci zena tuzi viac potom aby babatko uz bolo na svete, ze to brusko je uz skor ako zataz?

mojaeni

a ked som mala po porode, velmi mi to brusko chybalo, a hlavne ten pocit, ze je tam ten malinky cloviecik, ktory s tebou komunikuje.

ewa

Ja som v 20tt. a to brusko je take krasne, nie ako tucne brucho. Je tak pekne tvarovane "dopredu" aj s pupkom von, inak som stihla. Aj je omnoho pevnejsie, nie je traslave :-)