RNG!!!

Príspevok v téme: RNG!!!
tana22

ahoj ...neviem či si ma este pamataš, riesila som problem s padaním vlasov aj ked možem povedať, že čo si mi odporučil ten tvoj vyrobok nechcem menovať, tak mi to velmi pomohlo...no chcela by som sa ta opýtať, teraz som zistila, že som v 8týždni tehotenstva a neviem, či možem uživat nejaké vitamíny na vlasy ako su zinok, alebo viaderm. nemam čas teraz pred koncom roka ku lekarovi...chystam sa asi až o 2 týždne tak dovtedy neviem, či ich možem uživať. zinok beriem pravidelne už asi pol roka. a ozaj este medzi tým mi lekar zistil cystu 3,5cm na pravom vajecniku....ale nič mi s nou zatial nerobia, neviem nemôže nejako narušiť alebo poškodiť plod? neviem kde by som sa o tomto viac dočitala nikto mi nevie bližsie o tom povedať, tak sa s prosbou obraciam na teba, dakujem

tana22

RNG, vcera som bola na gyn vyšetrení a pýtala som sa lekarky, či možem užívať zinok a megavitamins for hair počas tehotenstva,no povedala že nie, čomu som nebola vobec rada...tak ako to vlastne je? možem alebo nie??? a ani počas kojenia...čiže sa mam rozlučiť s vitaminmi na tak dlhu dobu???

tana22

prečitala som si iba tri prispevky ja s tym nemam problem to tu zverejnovať, tie tabletky su vynikajuce volaju sa Mega vitamins for hair...myslela som si, že by som tu robila reklamu a nevedela som, či mozem,...nemusíte na mna hned tak utočiť,sory ak som sa niekoho dotkla
a rng tebe dakujem si skvely, este že si na tomto fore:D
rng...ak ti to nebude vadiť, tak by som sa s tebou radsej konzultovala cez maily lebo to, že som nenapísala nazov produktu sa dalo aj normalnejšie napísať!

RNG

preboha, nerobte z toho detektivku. To nie je ziadne tajamstvo, mal som len dva prostriedky na vlasy, vyrobky firmy NBTY predavane cer rozne maloobchodne siete pd nazvom Megavitamins for Hair a slabsi, ale vsestrannejsi Skin Hair Nails.
Koho zaujuma obsah tychto vyrobkov este som nechal na nete obsahy pre moznost porovnania s inymi vyrobkami
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

Ak neviete podobne zohnat , mozete sa obratit na internetove obchody firmy NBTY, napr www.puritan.com, alebo www.hollandandbarrett.com Holland and Barrett ma aj vyse 500 obchodov v Anglicku a Holandsku
Mena a vyrobcovia su menej dolezite ako obsahy, naucte sa ich citat a porovnavat aktivne zlozky.

beauty women

hm.. RNG ochotne na zaklade svojich cennych vedomosti a poznatkov nam tu radi, a osoba, ktorej nim doporuceny pripravok pomohol, tu zamerne jeho nazov zatajuje... dobréééé...
no vsak aj takyto ludia existuju- co uz. hlavne ze ona pomoc dostala, co ju po ostatnych

dragonfly53

tiez si myslim, ze uz ked piseme A tak aj B. Teraz som zacala dost citat temy na tejto stranke a vsade sa pisu nazvy liekov a pripravkov. Dcere tiez padali vlasy, kozna jej dala zarabanu vodicku a odporucila brat 3mesiace tabl. anacaps. Berie druhy mesiac, ale niekedy zabuda. Oplachuje si vlasy vyluhom z lopucha, uvidim co to spravi.Rada by som privitala aj dalsiu radu.
Pre RNG - vidim ze si dost odborne prispel, ak s teda v tychto veciach vyznas, napis prosim aj ten pripravok na vlasy. dik :-)

vedi

Presne aj ja som ostala sokovana vyjadrenim prispievatelky tohto prispevku.Predsa je toto portal, na ktorom si medzi sebou pomahame a radime najma v oblasti zdravia a nechapem postoj autorky.Napriklad aj mne znacne vypadavaju vlasy vyse roka, nepomahaju ani pripravky od koznej lekarky a dotycna dama sa chvali, ako jej pan RNG pomohol a nerozumiem tomu, preco nezverejni dany produkt.Je to ukazka sebeckosti.Neverim, moila dama, ze aj pan RNG vam pri radach nepovedal nazov vyrobku, ktory vam pomoze.Iste vam ho prezradil na rozdiel od vas a padlo vam to dobre.Takze az vam nabuduce niekto pomoze a vy nemate zaujem sa podelit s inymi, aspon neprovokujte ostatnych.Dakujem za pochopenie.

o-o-o-o

tana22, to sa akoze bojis konkretizovat pripravok, aby hadam iny kto to tu cita tak si nemohol pomoct? toto je poradna zdravia a nechapem preco sa hras na diplomata....

RNG

Zinok potrebujes aj ty aj plod. Tak isto aj ine vitaminy.
Pri tehotenstve naviac odporucam aj rybaci olej a mineralovu zmes na kosti.
Na cysty pomahaju len enzymi a jod, tie cistia telo od "smeti", ktore sa inac ukladaju aj do cyst, ked ich telo pre nedostatok enzymov nevie rozlozit a vyhodit inac.
To vsetko samozrejme neskodi ani plodu, lebo s viac enzymami vie telo lepsie stravit jedlo a tym sa pristup zivin aj telua z neho aj plodu zlepsi.
V tehotenstve obvykle telo zrychli a zlepsi metabolizmus, tj aj vyrobu enzymov a tak sa casto cysty "spontanne", ako to hovoria casto lekari, vstrebaju.
Samozrejme to nie je vobec "spontanne" ale pre viacej enzymov v tele.