je toto normalne??!!!

Príspevok v téme: je toto normalne??!!!
majabajaja

ahojte vsetci ale hlavne chcem, pocut nazor hlavne chalanov....asi pred dvoma mesiacmi som sa zoznamila s uzasnym chalanom, zalubila som sa do neho na prvy pohlad. vzdy ked sme sa stretli, dobre sme si pokcali, zasmiali sa a tak sme sa coraz viac k sebe priblizovali. Minuly tyzden som sa ho na rovinu opytala, ci ma nejaku priatelku on mi odpovedal, ze nie, tak som sa trosku aj potesila, ze mozno z tohto bude aj vztah a viem, ze som mu lahostajna ani ja nebola, ale co sa stalo. Vcera sme boli spolu na diske, teda sme sa tam mali stretnut, lenze ked som prisla on sa mi skoro ani nepozdravil, len tak cez zuby, neskor prisiel za mnou potancovat a viete ako to je ked medzi dvoma je iskrenie,tak sme tancovali telo na telo, v tom k nam prikrococila jedna holka a strcila do neho, ze co to ma byt a neskor som zistila, ze to je jeho holka...no skoro ma porazilo!!!!nie od toho, ze ma inu, ale od toho, ze preco mi to nepovedal, preco to tajil, citila som sa strasne a to nehovorim ani o tej holke...potom mi kamaratky povedali, ze sa po cely zvysok vecera na mna dival a priatelku mal v podstate na haku ani ju len nepobozkal...co si o tomto myslite??,je to normalne co mi ten chlap urobil??,a ja som si robila nadeje, ze s toho nieco bude :-((((((

andy

Je možné, že má vo vzťahu nejaké problémy, s tebou sa cítil dobre, preto ti to nepovedal, aby ťa neodplašil. Predpokladám, že ste ešte mladí, partneri sa menia. Možno mi budete oponovať, že jej mal dať kopačky, keď si sa mu začala páčiť ty, ale chcalani to nevedia. Radšej budú robiť všetko preto, aby baby nechali ich. Nehádž flintu do žita, ale nerob si ani flošné nádeje. Možno je len sukničkár...daj vedieť, čo nové

majabajaja

to akoze mam v plane sa s nim porozpravat to urcite, len teraz som uz doma zo skoly a najblizsie ho stretnem az buduci tyzdne ale to si s nim vyjasnim a bude mi co mat vysvetlovat

majabajaja

ja viem ale je to tazke, namotala som sa na neho :-(( ako vzdy, dopadne to rovnako ja nemam vobec stastie na chlapov

ewitkaaa

narovinu ti poviem, ja by som o takeho ani nezakopla. Co necha ju, da sa s tebou dokopy a potom to iste bude robit tebe? Dievca spamataj s apokial s anechces trapit, vykasli s ana neho, taky ti nestoji ani za jednu myslienku. Daj na moju radu, inak s abudes len trapit. Najdi si radsej niekoho uprimneho a kto si ta bude vazit.