Som este mala?

asdf

ahoj jazminka. URCITE to nerob len preto lebo to chce on. (co nevravim, ze je pravda ale keby nahodou...) A TO NIKDY. ak pockas, urcite o nic neprides. ak ta ma nozaj rad a povies mu, ze by si chcela este pockat, urcite pocka. ak zacne hovorit take veci ze ak ma lubis tak to urobis, nenalet mu hned. ziadny chalan ti nestoji za to aby si to spravila, ked si nie si uplne ista. sprav to az v tedy ked si budes ista ze si na to pripravena. a ak by sa naaahodou stalo (co dufam,ze nie), ze by ta kvoly tomu nechal, tak za to urcite nestal. ja som zacala chodit so svojim priatelom tiez ked som mala 15 rokov.(aj 5 mesiacov) po pol roku sme sa blizsie zacali spoznavat po telesnej stranke. nespali sme spolu ale spoznavali sme svoje tela inym sposobom, jasne som stanovila hranice. samozrejme takmer zakazdym, ked sme sa maznali padla otazka: "neprekrocime hranicu?" ale ak som povedala ze nie, tak pochopil to a viac ma neprehovaral. nakoniec jedneho dna som si bola 100% ista, ze to chcem. samozrejme, ze nejake tie obavy ake to bude, ci to nahodou nebude boliet a pod tak boli. ale vedela som ze to chcem. chodili sme v tedy spolu rok aj mesiac. teda som mala 16 a pol roka. a bolo to naozaj nadherne. a urcite aj preto, ze sme neponahlali a uz sme ako tak poznali co sa asi komu paci. a ak by som bola znova v tej istej situacii, zachovala by som sa rovnako. vobec nelutujem, ze som cakala vyse roka kym sa to stalo. teraz mam 23 a sme stale spolu. Samozrejme, treba mysliet aj na ochranu!!!! na to nikdy nezabudaj. radsej to zober do svojich ruk. a urcite sa nenechaj nohovorit na sex bez ochrany!!! vyhovorky ako ze kondom je neprijemny a hociake ine vyhovorky su neprijatelne. a este je tu jedna vec. dnes je doba, kedy je na vas velky natlak aj zo strany kamaratov a partie. niektori su taki, ze len dobiedzaju ci ste spolu uz nieco mali a niektore kamaratky vravia s kolkymi uz spali a preco si to zatial neurobila a pod. nepocuvaj takych ludi, vasinou taki co su najvacsi machri a hovoria co vsetko maju za sebou iba prikrasluju skutocnost. mala som kamaratku, ktora takto podlahla tlaku okolia a nedopadlo to dobre. mozes si pokazit cely buduci sexualny zivot tym, ze to spravis len kvoly tomu lebo je to in, alebo ze to chce niekto iny. tak si to rozmysli a ak si si neni co i len trosku ista, este pockaj.nech sa rozhodnes akokolvek drzim ti palce aby to dopadlo dobre.

mircoMY33

No tomu never ten caka iba na to.Poved mu ze sex budes mat aj po svadbe a vidavat sa planujem az v 30 rokou uvis potom ako ta ma rad

bufu

každý niečo olutoval, že to urobil ale tak s tým sa treba zmieriť a ísť ďalej..nájsť si niekoho iného lepšieho :)

gater

Ze som nedokazal udrzat manzelstvo... Mohol som spravit nieco ine. Mohol som ... Po case som si uvedomil,ze vsetko mohlo byt inak keby ... Nech Jaszminka radsej pocka. Casom bude mudrejsia,bude viac vediet a tak sa aj chovat. :) j

gater

Mal som 23-r. ked som mal sex. Ta zena sa stala mojou manzelkou. V 25-ke som zistil,ze som hlupak a ked som mal 30-r. tak som to len potvrdil. Tu zenu som nevidel dlhy cas........... Si mlada.. Ja by som cakal... Ale Ty nie si ja,rozhodnutie je len na Tebe j

patko

nieco podobne mam aj ja s mojou priatelkou. sme spolu nieco vyse roka, milujeme sa, ale sex sme este nemali, nie preto ze by sme nechceli, ale proste partnerka si este nie je ista, alebo lepsie povedane, nie je pripravena...takze ako urcite pockajte, az kym si na 100% nebudete isti ze ste na to pripraveni a ptm to spravte:-) tak ako vravi lenuliatko

lenuliatko

mas este cas.urcite pockaj.nemas sa kam ponahlat o vela neprides :) a medzitym sa nato lepsie psychicky pripravis lebo ked pises tu a potrebujes radu a nazor asi stym nie si uplne psychicky stotoznena.mas cas.vtedy ked budes pripravena nebudes rozmyslat ci ano ci nie a bude to spontanne a krasne :)