Vysoká škola - poradí mi niekto?

Príspevok v téme: Vysoká škola - poradí mi niekto?
mia90

ahojte, viem ze to tu nepatri asi, ale neviem kde sa mas poradit, som v stvrtom rocniku oa a rozhodujem sa kam na vysku.chcela som ist na pravo,snivala som o tom asi od zš,a teraz cim viac sa blizim k rozhodnutiu,tak moc tam aniu nechcem ist.mam to o to tazsie ze nie som z gymnazia, a na oa som priemerny student.takze viem ze to bude tazke sa dostat tam,a vybrala som si tu skolu aj kvoly tomu ze tam nie je matika a hlavne prijimacky.nie ze by som z matiky bola vyorana,ale skratka nemam rada matiku a tie somariny co sa ucia.radsej sa budem nieco biflit.ale rozmyslam aj o vš čo ma spoločné s účtovníctvom nie ekonomika.cisto ucotvnictvo a neskôr mozno pokracovanie uctovníctvo audítorstvo.mozno by ma to celkom bavilo.ma niekto skusenost s tou skolou?je tazka?viem ze tam matika je aj na prijímačkach.dufam ze mi niekto poradi.dakujem

mia90

no ved viem ze na tej uctovnickej je matika, len ja si s matikou nechcem komplikovat zivot, lenze asi nic ine mi neostane.nechcem ist na skolu kde ma zoberu bez prijimaciek a v zivote ma to nebude bavit, chcem robit nieco cim sa aj v buducnosti uzivim a ja to co ma bude bavit.

zdchl

ked nemas rada matiku,tak učtovnictvo nie je dobra volba. vybrat skolu preto, ze je bez primaciek nie je zly napad ( ja som tiez tak isla na skolu) ale o to vacsi problem je sa tam udrzat.to uz bude na tebe, ako sa ti podari zapadnut. vela šťastia.

milica

male maciatko ja som tiez tretiacka, na GVA. no nemate to vy bilogovia lahke, a tie ucitelske kombinacie uplny koniec :)

mia90

myslim ze na vyske je to len o donuteni ucit sa, no a samozrejme kto nema rad matiku tak ako ja, tak ju radsej zdalsa obchadza, no ale pravo je asi jedina skola kde nie je matika co by ma ako tak bavilo.na tom ucte je tej matiky viac nez dost.ale asi zacnem chodit na dake doucko:D

marga

a k znamkam na SS- vobec to nesuvisi s VS. poznam ludi co mali ciste 1 a na VS si nevedia rady. A naopak poznam takych co mali 3 a na VS su medzi najlepsimi... samozrejme,ak nejde o absolutne tupych ludi,ale o takych ktory len mali skolu na haku

mia90

a este s tym co si napisala ze som ja napisala ze pisem 10 prstami ako keby som bola sama, ja neviem ci ty tak pises alebo nie, ale ked clovek pise v rychlosti je normalne ze robi chyby ci uz popletie pismenka, alebo sa mu nechce davat makcene a dlzne ako mne:)

mia90

marga myslim si ze vsetko je teraz uz iba o korupcii, ak nemas prachy nie si nic, nemas dobru skolu, nemas dobre zamestanie nemas nic.a ti co maju na to aby studovali aj dve vysky naraz bud nemaju peniaze, alebo ich nejaki chudaci dokopu do hlavy len preto aby si dokazali ze su nie viac - to pisem z vlastnej skusenosti!!!!

mia90

jane0000 neoprela som sa do nej, ale tak pytam sa na vysku a ona mi napise toto? co to s tym ma spolocne??? a vtedy som bola fakt na tom vytocena, pretoze mylit sa je ludske a keby som pisala ine chyby nic nepoviem.ako keby sa nikomu nepodarilo urobit chybu. no ale nechajme to uz tak radsej!!!

mia90

malemaciatko sak ja sa len branim nebude ma dakto osocovat kvoli jednej hlupej chybe ze neviem gramatiku, keby som mala v kazdom slove chybu nech si pisu co chcu.