Co je najlepsie jest na veceru?

nadia317

Lady
Ak si tym myslela narazku na moj prispevok,tak si si to mala najprv dobre precitat,lebo som nepisala VECER po treningu!!! Ja totiz trenujem dvojfazovo.Rano o deviatej a to si dam o desiatej ovsene vlocky na desiatu.a potom o druhej poobede a to si davam vacsinou fit tycinku, ktora obsahuje 105 az 130 kcal.Zalezi na tom, co obsahuje.Ked chodievam vecer behavat, tak si vacsinou dam jablko hned po treningu, alebo mrkvu, ci par psenicnych chlebikov.jasne,ze by som nikomu neradila jest vecer ovsene vlocky,ktore su vyznamnym zdrojom energie!!

_lady_

Ahoj, je dobra blbost, kto napisal, ze vecer po cviceni si mozes dat fit tycinku, alebo dokonca OVSENE VLOCKY !!! ovsene vlocky maju v sebe sice vela vlakniny, su zdrave, zasytia na dlhu dobu a neobsahuju jednoduche cukry, no su tak strasne kaloricke, ze je ich mozne zjest len rano!! a tak je to aj s fit tycinkami, ktore obsahuju vela cukru, ktory je vecer neprijatelny. Mala by si si dat zeleninu, alebo bielkoviny- syr,ryby, maso (tym nemyslim steaky a ceigansku:)). Pre mna je najhorsie nejest vecer, cez den sa drzim, ale ked toto budes dodrziavat, plus cvicit a nejset parky :D, tak sa ti to podari :) len to chce cas..

ojka

ja by som odporučala zeleninku,však to ti neublíži (-: a hlavne uhorku či paradajku,to aj zasyti,teda aspon mna, alebo si skus dať ryby, vajcia, syry, jogurty, niečo z toho a k tomu tu zeleninku ;-)

karioll

luciaaaaa
nie,ziadne ovocie by sa nemalo jest vecer kvoli vysokemu obsahu cukru,najlepsie je zelenina a bielkovina,cize syr s paradajkou a pod.

nadia317

Ajooj!
Ja si myslim,ze ked po cviceni dostanes zraci zachvat, tak mas as hypoglykemicky sok.Telo ma malo sacharidov a potom zjes vsetko co vidis.treba si stravu pekne rozlozit.No po treningu v klude mozes fit tycinku alebo ovsene vlocky s jogurtom.Telo to hned spracuje.Pi hlavne vela tekutin pocas dna.To tiez pomaha potlacovat zbytocny akoze hlad..A ta pneumatika na brusku je z toho,ze spapas vela kalorii naraz a tie sa uz nestihnu spalit!A samozrejme to ide hned od brucha ako pneumatiku.treba papat castejsie,hlavne ked sportujes.Nic si z toho nerob, to das dole.Venuj sa aj nadalej kardio treningom plus brusaky.

nadia317

Miluske!
Moja musis papavat aj vecer!je pekne,ze chudnes, ale ked cvicis a sportujes, tak to spalis kym pojdes spat.Strasne telo tyras a dlho to takto nevydrzi.Pamataj si,ze cim castejsie budes papat a samozrejme mensie porcie, tym budes mat metabolizmus v zvysenych obratkach a tym spalis viacej tuku.Ked uz nejes po obede, metabolizmus sa spomali a ked na druhy den zjes niecoho viacej,tak si to telo ulozi do zasoby vo forme tuku.Musis vecer papat!Aspon celozrnne pecivo so zeleninou alebo rozne suchare,ked nechces pecivo.Zeleninu mozes-nejaky salat si priprav.ja by som do rana umrela od hladu..:-DDD A tie zracie dni su asi normalne niekedy.Ja to mam teraz tak rozdelene,ze striedam 2 vysokokaloricke dni s 2 nizkokalorickymi.vtedy klesaju a stupaju sacharidy a telo nie je navyknute na to iste, tak zvysuje metabolizmus,lebo si mysli,ze dieta uz skoncila..Takto ho klamem..:-DDD No 5-6 porcii denne!

karioll

miluska
len tak dalej ,tipujem,ze do 10 rokov budes pri takomto sposobe zivota bojovat s cukrovkou a hypertenziou.

PREPAC NADIA

Nechtiac som pouzila tvoj nick, ale to malo byt ze chcem tebe pisat :D

TAK ABY VSETCI POCHOPILI PRISPEVOM NADIA317 O 18:36 bol niekto iny, este raz sa orpsavedlnujem, nejak som sa preklepla :D :))) chcelo to byt adresovane tebe :)

Miluska :-)

Tak ak ma nechyti ten môj "žrací" deň, ráno sa v pohode naraňajkujem. To veľmi neriešim, či je to kalorické, alebo nie, lebo ráno potrebujem silu:D Jedávam rohlíky so syrom a paradajkou, čokoládové musli zbožňujem, párky, jednoducho zjem ráno čokoľvek. Ak chodím do školy vydržím od raňajok(07:00) do obeda(13:00) v pohode...citím mierne škvŕkanie v bruchu, ale potom som rada keď dojdem domov a dám si niečo na obed. Často sú to cestoviny so všetkým možným, alebo zemiakové jedlá(halušky, polesníky, zemiakové placky). To je môj obed, tiež veľmi neriešim, ale potom už nejedávam. Ani na večeru. Naposledy možno o 15:00 poobede keď zhlnem keks, alebo podobne. Niekedy mi však vydrži aj týždeň, keď od obeda nejem vôbec nič. Vtedy chudnem, plus športujem ako sa len dá. Len nie vo fitku, ja som skor typ do prírody:)