Bolest v srdci,ktora nepominie hned...

Príspevok v téme: Bolest v srdci,ktora nepominie hned...
smutna_simonka

Dnes som sa rozisla s priatelom.Kvoli velkej hluposti,a mojej tiez podobnej hluposti(ziadna nevera,ci nieco podobne).Nechcem to tu rozpisovat,chcem sa len vypisat,ulavit si.Viem ze to nejde a dlho to nepojde.Boli sme spolu 11 mesiacov,skoro rok.Nemozem napisat,ci to bola jeho chyba,alebo moja.Nikoho.Ale stalo sa.Uz ani plakat nemozem,ale hovorim si,ze mozno je to na nieco dobre.Mozno sa i mne ulavi.V nasom vztahu som dost trpela,kym on bol voci tomu viacmenej lahostajny.Je mi to luto,najma preto,ze idu Vianoce,resp.su o dva dni.Mala som pre neho nachystany darcek,ale ani ten nechce.Teraz som vsetko spolocne s nim hodila do jednej igelitky a zahrabala do najtmavsieho rohu skrine.Ani neviem ako sa citim,v jednej chvili si hovorim,ze mozno je to tak lepsie a v druhej chvili mi padaju o oci slzi bolesti.Ako i teraz.Viem,ze uz sa dokopy nedame,ak aj keby nahodou,nikdy by to nebolo take ako predtym.Neviem ci sa mi touto spovedou ulavi.Viem,ze najlepsi liek je cas.Ale zrejme skusam vsetky alternativy,aby ma to tak nebolelo.Dakujem za precitanie.

katu5ik

leerka..neviem... je to proste vsetko zvlastne..ja viem ze ma miluje ale niekedy mi dava riadne rany pod pas... vytahuje veci pre ktore vie že sa trapim a podobne..ja to nechapem..a poslednu dobu..ach..tazko vraviet..urcite mam na tom aj ja svoj diel, lebo sa neviem spravat k nemu nezne a milo ako predtym, ale proste to nejde.. a on namiesto trochy pochopenie do mna len rype a potom je to este horsie:(... proste mam utrcite svoje problemy.. vyrozpravala som sa mu o tom a tak.. ale ked sa nahneva tak mi to vykrikuje..a to strasne bolii :(

cholup

no ved to je jasne,ze nie hned... jedine co mozno zaberie je,nedrzat to v sebe,byt co najviac s kamaratmi,vyrozpravat sa,,,,

smutna_simonka

ja nechcem nikoho.najmenej dva roky.nechcem zase trpiet.uz sa toho velmi bojim.dufam ze to rychlo prejde,je mi z toho naozaj zle.

cholup

zdravim...myslim,ze aj ked ti tu napisem vselico,bude to na nic,,,sama som si to prezila pred mesiacom...a to som s mojim ex zila rok v zahranici a spolu sme boli 3 roky,,,poviem jedno,ak si sa pri nom trapila,nemalo to zmysel,,,bud rada,ze to dopadlo takto,,,a co sa sexu tyka, aj to som spravila,chcela som si ho udrzat aspon takouto cestou,no on to len sprosto vyuzival,,,,tak hlavu hore a nesprav taku istu chybu ako ja a zacni zit bez neho,,,tiez mam jeho veci zbalene a poviem ti pravdu, je mi lepsie ked ich nevidim,,, neboj,casom to preboli,aj ked spomienky ti ho budu stale pripominat,no aj na tie budes casom spominat s usmevom,,,zial az po velmi dlhom case,,, myslim,ze najlepsie spravis ak s nim prerusis uplne kontakt,,,najdes si niekoho pri kom sa nebudes trapit,,,uvidis:) drz sa

smutna_simonka

dakujem baby,ste vazne zlate.ja uz citim pomaly zlost,hnev,hnus a vsetko dokopy.Prisiel za mnou vratit mi veci,ktore som mala u neho,ja som mu dala tiez.Samozrejme,boli sme spolu rok a zili sme aj sexualne a on mi do oci dnes povedal ze:,,ak by si chcela sex,tak za peniaze moze byt."berem HAK,a platili sme to na polku.a on mi dnes v sms napise ze mi nezaplati za nove balenie,lebo nebude platit za to,ze so mnou bude niekto iny.Ja ho nepoznava.Citim sa ako cista kurv.,ako handra.Boze co mam robit,ako rychlo zabudnut?

leerka

tak to naozaj nie je bohvieco pred vianocami a nehccem si ani predsavit co prezivas, ako si vsetko v hlave premietas, vsetky pekne aj zle spomienky....aj v nasej partii sa teraz jeden par rozisiel, pred dvoma tyzdnami presnejsie, on je v pohode, ale ona bola a je z toho este stale mimo......tak ti zelam aby si sa z toho co najskor dostala a ak si v tom vztahu trpela a on bol k tebe lahostajny, tak asi nemas preco lutovat, ze ste sa rozisli, ved ano, vsetko zle je na nieco dobre.... tak hlavu hore....

katu5ik

ahoj mojka.. neboj sa, možno to tak malo byť.. ak si sa vo vztahu trapila, bude to lepsie.. aj ked si teraz mozno myslis, ze ta to nikdy neprestane boliet.. ja mam len 17..chodim s chlapcom skoro dva roky..a vies co?.. niekolkokrat sme sa rozisli a dali dokopy..no naozaj to nie je ako predtym .. tiež nechape prečo sa trápim a podobne..ale lubi ma, to viem..to človek citi..len niekedy mam pocit že to nestači.. no..a najdeš lepšieho :):)