čo je to krása? :)

ewitkaaa

takveru,ale su aj chlapi ktorym sa pacia vyslovene baculky. POznam chlapov, co s aobzru za "kostami", myslim tym cicka stihlucka,ale su spokojni aj s tym co maju doma. Zase aj ja sa pozriem po krasnom chlapovi,ale ja nemusim mat neviem akeho krasavca, aspon s ami na neho zeny nelepia.A ten moj sa m napriklad nepacil a ked som ho spoznala som sa zalubila ako svina a uz s ami aoci. Ale to uz je niekolko rockov:-)

takveru

nie je to vždy tak, že žena po pôrode priberia ako krava,a kg nie a nie schudnúť, ja som pribrala 9kg, po pôrode som ich "nechala " v nemocnici, mala som a mám 50kg, dcéra pri narodení vážila 3600g,inak starám sa o seba, či už je to strava, šport , ...súhlasím s tým, že chlap sa pozrie za ženou , ktorá má súmernú postavu, na obéznu sa len pozrie:D

lienocka

pinpinpin....to bola uz starsia zena lebo tam pisal ze je po druhom porode...takze tak.. :)nebolo uz az taka mlada :)

ewitkaaa

ja som to nemyslela teraz tak, ze sa prestane o seba starat, zase nevravim, ze sa nema mlada kocka o seba starat:-) Mne nevadi ze som balculatejsia, mne sa to paci a som so sebou uplne spookojna, takze nemam preto taky nazor, nevravim o mne:-) NO niekomu s amoze aj pocas partnerstva podarit pribrat, poznam kopec takych pripadov,ale väcsinou sa to spolocnymi silami da aj dole, proste nepoznam pripad, kedy baba pribrala aj 15kg, ze by sa s nou chlap rozisiel, skor zacali spolu sportovat a tak a slo to. Niektori ludia maju nabeh na to, ze budu plnsi, niektori maju postavu doslova vydretu. To je vecou prirody. A myslim si ze kazdy mame na toto svoj nazor. Jasne ze sa snazim ja o seba starat, chodim pravidelne plavat a aj do fitka. Len proste nemyslim si, ze par kil by mal byt dovod na rozchod, jasne ze sa to asi druhej strane pacit nebude, ale to je na druhej strane, aby to povedal/a , ze nieco sa nepaci. Vyslovene urcite nie som za taky nazor ze keby je mlada kocka a len s anapchava a kysne, tak to jasne ze neeeeeeee. Ale obcas sa podari pribrat, toto vsjo. A tiez krasne Vianoce prajem:-)

angie76

z pekneho taniera sa nenajes, ked je prazdny. moj partner je velky fesak, ale to je asi tak vsetko, nevie nic opravit, zabezpecit byvanie a pod. vsetko zostava na mne. takze nie je vsetko zlato, co sa blisti..

pinpinpin

Ewitkaaa, je to jedno, v podstate so sebou suhlasime, az na tie male odlisnosti v nazoroch :-P. Inac, ty sama si povedala, ze mas pri sebe cloveka, ktoremu to schudnutie nejde, lenze ty sama si povedala "od detstva"...vidis, on to ma, zial, v sebe. To je logicke, a naozaj smutne, ze ta snaha vyjde navnivoc :(. Ja iba hovorim, ze v pripade tej mladej holky, to nie je o metabolizme, ale o jej voli...
A este trocha sa mi nepacila veta, ze ked je uz niekto s niekym nejaky ten rocik, tak sa taketo moze v pohodke tolerovat. To znamena, ze teraz sa mozem rozjest ako prasiatko, lebo mam priatela uz 4 roky?!!! Ja nevravim, ze baba ma byt vychrtla, ved ej to skarede! Ved ma aj cosi nazvys, ale nech nejako vyzera! Ved vo vlastnom zaujme chcem byt atraktivna... a aj pre svojho priatela. Aj keby mi hovoril, ze som dobra ako som, nikdy by som nedovolila, aby som ako mlada stlstla...vsak som mlada, chcem byt atraktivna... A ked sa rozidu pre ine dovody raz?(nie pre toto)... tak co potom? Preboha, nemozes pribrat iba tak, ze mas priatela a istotu, ze ho budes mat pri sebe, to su blbe dovody. Ja by som jednoducho snad asi aj vedela pochopit priatela, kebyze vyzeram jak prasiatko a jemu sa to nepaci, nechcem tym povedat, ze by sa so mnou rozisiel. Ale jednoducho, toto sa nestane, pretoze si dokazem vykorigovat potreby stravy... V brusku som stihla, boky mam, aj nozky nie som anorekticka. Ty pises, ze si teraz baculatejsia, mozno preto mame tak trosku ine nazory. Trvam si za tym, ze baba si ma na seba davat pozor, a nie polavit iba preto, ze ma priatela, to je nechutne a neferove. Keby pribrala po porode alebo za par rockov, tak nic nevravim, lebo to je pochopitelne, ale toto?! To teda nie!
Takze tolko. A inac, stastne a vesele!

asdf

pridam pohlad chlapa :) Ano, fyz. pritazlivost je dolezita hlavne pri zoznamovani, potom je to uz menej, a s tym clovekom som preto, lebo ho milujem a nie ako vyzera. Nikto by babu nenechal kvoli par pribranym kilam. Ale trochu si dovolim nesuhlasit s nazorom, ze je to jedno - ked si predsa najdem peknu a pritazlivu babu, tak proste neexistuje, aby z nej za 5 ci 10 rokov bola o 30kg tazsia neupravena ropucha :) To uz by som naozaj zacal vazne riesit, pretoze ma partnerka MUSI pritahovat. Ina vec je, keby sa stalo nieco, za co nemoze - ako napr. by prisla o prsnik, alebo by sa jej pri nehode zjazvila tvar - to by mi absolutne nijak neprekazalo, pretoze za to nemoze, a nerobi to z nej o nic "mensiu" zenu. Ale ak sa preziera, nestara o seba, a pribere 30 kg, tak ano priznavam na rovinu - vadilo by mi to velmi, a pokial by nejavila ani znamky to zmenit, tak by to zrejme viedlo k rozpadu vztahu - sex by som s nou asi nemohol mat, keby ma nepritahovala, a potom by to cele slo pomaly do kytiek...A aby bolo jasne, nevravel som o tehotenstve, to je nieco ine :)

poliewoocka

Suhlasim s vami.. je pravda, ze krasa ide najma z vnutra cloveka, to jeho vyzarovanie, pohlad a charizma:) poznam dievca, co ma dost kil naviac, ale dokaze poblaznit kazdeho chalana, na ktoreho sa pozrie. A preco? Je mila, inteligentna, vie, co jej pristane. Chodi vytreta, nehrbi sa, hlavu hore, teda prirodzene a ma zdrave sebavedomie. Ked sa prida este mily usmev...
Na druhej strane, clovek by sa o seba mal starat. Chce sa predsa citit pre toho druheho stale dobre, ziaduco a pritazlivo, no nie? Pochopim, nie vzdy sa to da..su rozne zivotne okolnosti, ktore nam to casto nedovoluju..ci uz zdravotne alebo ine. Ale odsudzujem pasivitu a lenivost. Ze by si bol ten druhy az prilis isty a prestal sa zaujimat o seba, ako na toho druheho posobi? Vztah treba rozvijat nielen po duchovnej stranke. A co ta sexualna? Myslim, ze toto je tema, o ktorej si mnoho ludi utvara dost podobne nazory, ale realita je bohuzial casto odlisna...

ewitkaaa

ja zase s tebou nesuhlasim, denno denne od svojho dtstva ma pri see cloveka, ktory je dost pevny, dodrzuje zivotospravu, oproti inym je vazne malo a NIKDY neschudol, sportuje, snazi sa. A aj tak nic. Vzdy sa to neda a hlavne ak nevies preco ten clovek taky je. Nejde o to,mne chlap pribral 25kil a za to ho mam nechat? Ved to je blbost, milujem ho pre n ieco ine ako pre super postavu a tehlicky na bruchu. JA nevravim, ze fyzicka pritazlivost nie je dolezita- hlavne pri spoznavaniale ak som s niekym uz nejaky ten rocik, tak to ze prierie nebudem riesit tym, ze jezis teraz ho necham. V zivote su aj dolezitejsie veci ako par kil navyse. Ja napr. som teraz baculatejisa a bola som vychrtla ale poviem ti za aku cenu, nic som nejedla takmer,lebo som pribrala az z trochy, stale som bola hladna a naco? Ved komu s anepacim nech sa nepozera a chlapom s apacim aj tak. Podla mna je to zbytocne tu riesit, ak niekoho milujem tak mi nebude vadit ani 20kil a ked mi vadit bude, zacnem s tym dotycnym sportovat, chodit plavat, na korcule, prechadzky, behat. Da s avselico, len otazka ze ci ti na tom druhom naozaj zalezi,alebo ho mas ako ozdobu.

pinpinpin

Ewitkaa, to ze ja som vyslovila tento nazor, neznamena ze neoblobne prikyvujem hlavou a suhlasim s tym menovanym chlapom. Ano, je to blbost, to uznavam, ja iba hovorim, ze viem pochopit aj to, ze pre neho to dievca prestava byt miestami pritazlive (nevies kolko pribrala)...Ale v tomto pripade ti musim NAISTO oponovat! Ked bola doteraz chudsia, to znamena, ze MA danosti schudnut, nebola silna odjakziva, aj ked metabolizmus sa meni (ale ona je MLADA, takze u nej je to konina, co bude po 40-tke?!), nezmeni sa jej tak, ze nahle priberie na prasiatko, je to blbost, je to iba o jej voli a chcenia. A teraz si sa naozaj netrafila do cierneho, ze to clovek, ktory s vahou nemal problem nikdy nepochopi, pretoze ja to chapem, a sama nikdy nie som spokojna so svojou postavou, ba som v jednom obdobi byvala aj dost baculkovitejsia, a teraz mam dobru postavu. Vsetko sa da, iba treba chciet, najma ked je to MLADE dievca...