Kto otehotnel po prerusovanej sulozi?

Príspevok v téme: Kto otehotnel po prerusovanej sulozi?
dejdaran

nepytam sa preto,ze by som take nieco praktikoval a tak,proste ma len zaujima, ci niekto po prerusovanej sulozi fakt otehotnel..ziadne domnienky typu:kvapky lasky a bla bla,to setko sa tu pisalo asi tristo krat,len ma zaujima ci s tym ma fakt niekto naozaj skusenost...a nemyslim tym,ze dakomu to nejak asi ku koncu "uslo" a partnerka ostala tehotna..ale ma zaujima ci pri normalnej prerusovanej sulozi fakt niekto otehotnel...dakujem

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

wdfrejgkl

no ja na to moc neverim robila som to tak dlho v pohode priatel sa robil aj na mna tam dole a nic sa nestalo..tazke sa na to spolahnem aj neskor..momentalne si uzivame normalyn sex so vsertkym co k tomu patri lebo by sme niake to baby aj chceli ..je to fajn len tak sulozit a nepotrebovat ochranu ach :-))

dunbo

Hej stat sa moze kadeco,ale z toho sekretu akoze fakt,je to minimalna sanca,niektori to az moc nafukuju...nepraktizoval by som prerus.suloz,lebo nikdy neviete ci chlap si daval fakt pozor ale vzdy lepsie ako nic,ked uz ina moznost nie je...keby sa otehotnelo pri prerus.sulozi tak casto ako sa to v skutocnosti robi tak je nas tu o 50%viac

leiluska6

a co takto si vziat do ruk niejaku odbornu literaturu kde mate popisane ako vznika zivot? a prestat tu otravovat s otazkami typu -moze otehotniet pri prerusovanej sulozi? jasne ze moze...je vela takych pripadov...ked zena nepozna svoje telo a nevie kedy ma plodne dni moze sa to stat velmi lahko...ale piste si co chcete...aj tak najkrajsim darom do zivota je dieta...a kto umi ten umi kto neumi ten vezme za to zodpovednost :))))))

flo

lolo. chcela by som sa ta opytat,ci takto spavate aj pocas jej plodnych dni a ze ako dlho?a predpokladam ze este nebol daky problem s tym..ja si zase myslim ze ked s dakym takto spavate a napr ho dostatocne pred tym vytiahne a dorobite ho rukou alebo pusou nic zle sa stat nemoze...viem ze vela ludi to tak praktikuje,ale sa pytam teba ako to funguje vam

lolo.

aj mna by to zaujímalo, lebo aj my to takto praktizujeme, a myslel som si že to viem na sto percent odhadnúť a vytiahnuť včas. ale vidím, že to na sto percent asi nejde.

kvetkahh

hmm a mozem sa opytat ze ako ste to robili?aj ked je to dost osobne,ale teda myslim ci ste to robili tak,ze si ho nechavala v sebe az do poslednuckej chvile a tak..

maximka2

ja som otehotnela po prerušovanej súloži...normálne sme si dávali pozor,nečakala som to.ked som to oznámila manželovi,povedal mi-a kedy by sme to stihli?bol v šoku,myslel si,že si určite dal pozor,ale rýchlo sme sa s tým zmierili-máme teraz krásneho syna.