Opuchnuta fialova tvar!.prosim extremne surne pomoc!

Príspevok v téme: Opuchnuta fialova tvar!.prosim extremne surne pomoc!
jaaaaaj

ahojte ludkovia,nemzoem moc orechy oriesky a take veci a proste vcera vecer som bola na navsteve u kamosky kustik som mala vypite a tak som akosi nezacitila ze v macke a kolacoch co sme jedli boli orechy! a teraz mam otrasne opuchnutu , taku az fialovu tvar s drobnymi vyrazockami:( a neviem ako sa toho zbavit a nutne sa toho do pondelka potrebuejm zbavit neviet co na to??? prosim

usiko

daj si tabletku antihistaminika, napr, Claritine, Fenistil alebo Zodac, alebo tak nejako sa to vola, skoc do hypermarketu do lekarne a pytaj si take tbl---

medusa

Jezis, neradte jej kraviny s maskami, ved sa moze do rana zadusit alebo opuchnut ako balon, videla som uz taky pripad a neni to sranda. Rychlo na pohotovost, istota je istota! Aj lieky na alergiu uzi len na odporucenie lekara.

...

mam skusenosť, určite chod na pohotovosť,môžeš sa začať aj dusiť... nechcem ťa strašiť... po injekcii tlmiacej histamín ti to zmizne do pár hodín,

mira

Netvrdim, že bude v pondelok v poho. Vsetky zazraky na pockanie maju svoj chemicý rub. Chcem skor aby ludia pochopili pričiny preco maju to alebo ono a chovali sa tak, aby to viacej nedostali.

mira

Vsetky tieto prejavy máš nielen z alergie, ale i zo sladkostí, alkoholu, nápojov na báze chémie alebo sladkostí a ovocia, tučných jedál, zákuskov a pod.
Ukľudňujúco posobí maska z otrúb namočených v vode prípadne trochu povarených, ak nemáš tak z uvarenej ryže natural.Može byť mierne posolená morsou soľou.