14 a kvasinky??

Príspevok v téme: 14 a kvasinky??
cicusa

prosim vas mate niekto alebo mali ste niekto kvasinky??? .. je mozne ze ich mam aj ked mam 14 ??? .. strasne ma to tam dole svrbii a mam vytoky .. tie mavam sice casto ale to svrbenie je hrozne .. a este ma pritom aj boli v podbrusku ... mam dostat menstruaciu v tieto dni to moze byt aj tym .. poradi mi niekto ??

n....

ahoj no v mojom traveni alebo v črevach citim tak divno... môžu to byť aj tie premnožené kvasinky?? a ako ich budem liečiť?? a ten konečnik len raz a hlisty určite nie:) ... už ma to pri cikani neboli bud ma to pri cikani boli alebo ma to tam dole svrbi_:( ale nie moc len sem tam natieram so to canestnom aaaa pijem urologicky myslíš že to môže zabrať nemusim isť doktorovy lebo neni to až také zle... teda hrozné

cocka

dobre Ivka1 dakujem a dnes som si bola konecne kupit aj ten lactacyt(neviem ci to je spravne napisane)a mali tam na vyber penu a gél a nevedela som ktore je lepsie ale som si vzala gél.....no ale snat aj to pomôže:D...

Ivka 1

cicusa a cocka som rada,ze je vam lepsie. Vcera som videla aj v potravinach zensky cajik, ktory obsahuje
aj oregano/pamajoran/. Zajtra sa pozriem
presne na vyrobcu a napisem vam.

Ivka 1

n.. vyzera to na zapal mocovych ciest,tak ako napisal/a smailik.Predbezne odporucam urologicky caj ale bez liekov od lekara to nepojde. Tak si zajtra skoc ku svojej lekarke.
Svrbenie konecnika moze mat rozne priciny. Mozu to byt premnozene kvasinky v crevach alebo hemoroidy.
Neboli Ta konecnik ak mas tuhsiu stolicu ?
Ak to svrbenie konecnika byva hlavne v noci, mozu to byt aj hlisty.

n....

no som sa čudovala:D:D: ale to prišlo tak že jeden den ma začalo tam dole svrbieť vo vag.... a keď som sa rano zobudila tak aj pri cikani ma tak ako keby zabolelo zaštiglilo.... ach

cocka

a bolesti vobec nemavam ani pri moceni nastastie:)
tak neviem mne sa to nezda na zapal mocovych ciest...ale ak sa tomu lepsie rozumies tak potom neviem...

cocka

no ja prave neviem ako sa to da zistit ze to je aj v orgynoch...ja som to len citala ale myslim ze ked sa s tym bude nieco robit tak sa to nemoze az tak rozsirit (dufam)

cocka

a preco si myslis ze mam zapal mocovych ciest???mavam svrbenie a biely vytok .a ece som po menstruacii taka vyparena ale zase ja sa sprchujem kazdy den...neviem preco....