bolesti pri sexe

Príspevok v téme: bolesti pri sexe
basa

Ahojte. Mam priatela(obidvaja mame 21), ktoreho velmi lubim. Sme spolu 9 mesiacov. Uz dlhsie mam problem, ze ma milovanie strasne boli. Riesim to, samozrejme, aj s gynekologom, mala som infekciu, ale na poslednej kontrole mi povedal, ze uz ju nemam, ale bolest neprestala, je len trocha slabsia, boli to hlavne ked do mna vchadza. Okrem toho, stale ked sa milujeme, mam pocit, ze mi treba na malu, akoby mi tlacil na mechur, ale pri moceni bolesti nemam, ani nemusim chodit casto... Priatel sice stoji za mnou a znasa nase obmedzenia fakt skvele, ale ja uz by som chcela, aby to bolo ako niekedy, uplne bez bolesti, len s tym super pocitom. Prosim, poradte.

basa

Vdaka za rady. Ked chcem aby doktor liecil aj parnera, musi ho vidiet, ci mu moze predpisat nejaku masticku aj bez toho?

aladin

JA A MOJA PRIATELKA KED SME ZACINALI SO SEXOM A UZ SOM JEJ AJ PRETRHOL HYMEN(P.BLANA).TAK VZDY POCAS MILOVANIA HLAVNE KED SOM DO NEJ VNIKAL JU TO BOLELO.NAPOSLEDY BOLA U GYN. A TAM JU SESTRICKA NAUCILA AKO SA TAM DOLE UVOLôNIK KED JEJ GYN. STRKAL VYS.ZRKADLO.A OD VTEDY JE VSETKO OK.A ESTE KED SME POUZIVALI KONDOMY TAK SME MUSELI VELA LUBRIKOVAT A KED TA TO TAM DOLE BOLI A PARTNER IDE BEZ KONDOMU TAK TRBA SI KUPIT LUBRIKACNY A KED HO BUDE ZASUVAT TAK NECH IDE TROSKU POTOM VIAC A VIAC NEMOZE HO TAM SUPNUT NARAZ LEBO JE TO SVAL KTORY TREBA POMALY PRISPOSOBIT NEBOJ VSETKO BUDE OK ALE MUSIS SA SUSTREDIT A UVOLNIT TO TAM DOLE..VELA STASTIA

steff

ja mam rovnaky problem a lekar mi az po dlhsom case zistil chronicku mykozu..poziadaj lekara aby preliecil aj tvojho partnera..pomoze to.mozno si infekciu prenasate navzajom no on nasledky nema.skuskte dlhsiu predohru..az kym nebudes uplne"mokra" a potom pomalicky nech do teba vojde.funguje to a prajem vela stastia