priatel odmieta kondomy

Príspevok v téme: priatel odmieta kondomy
sally

Ze vraj sa snimi nikdy nevie urobit, a ze vraj sa nikdy nic nestalo...ja nemozem bratHAK mi robila vydy zle asi 4druhy a ako nerodicka nemozem mat teliesko. Pocit, ze som uplne nechranena ma stresuje, ja vobec pri sexe nezazivam orgazmus. On ho ma stale sak ked nepouziva kondomy, je to lepsie. Uy to tak riskujeme dost dlho ale stale sa bojim som mlada deti royhodne nechcem! Ako ho mam nahovorit na kondomy?Mame aj ine moznosti?Pomoc:(

petra.

veď existujú iné ochrany: prezervatív, HAK, vnútromaternicové teliesko, antikoncepcia ako podkožný inplantát..
.
a gynekológovia tiež nepridpisujú HAK každému. odporúčajú kondómy.
.
a tie zisky z receptu : aké? zisk z toho májú lekárne. doktori žijú len z toho ako a koľko pacientov ošetria.

niekto

presne tak
radim lebo mam stym dobre skusensti
nerobim tomu reklamu
nema to vedlajsie ucinky este to je prospesne pre zensku mikrofloru
1 z miliona je prehnane kolko bab len na tomto fore napisalo ze im to znicilo zdravie
a prepac ale tato tema je na to idealna nechce hak ani kondomi
co dodaat...

petra.

ale on to robí v každej téme. veď už je to otrepané.
.
určite je to svinstvo aj pre ženy, keď to dokáže zabiť spermie. Tak isto to má svoje zápory ako HAK.
.
zamyslite sa : prečo to gynekológovia neodporúčajú???

krisha

vediet, ze je demokracia a clovek moze vyjadrit vlastny nazor...na to sa netreba pytat pravnikov. Kazdi moze poradit ako sam uzna za vhodne, najlepsie z vlastnych skusenosti, ako to robi aj NIEKTO.

petra.

miliony žien berú HAK a na celom svete. vedľajšie účinky má každý liek, ak prečítaš príbalový letáčik. Vedľajšie účinky má jedna z milióna. Tými letáčikmi sa firmy chránia pred žalobou, ktorú by podala tá jedna z miolóna.
.
ale rada by som vedela, že v každom prípevku to reklamuješ. vieš že šírenie reklamy je trestný čin.
Myslím, že ťa za to platia !!!
Alebo vlastní tvoja rodina lekáreň a preto to propaguješ?
.
Mám kamarátku právničku, opýtam sa či sa toto vlastne môže!

ooo

pharmetex pre mňa nie je dobrý. vyteká a som taka mazľavá a priateľ vraví, že sa to nejak inak kĺže s tým. a keď sa miluješ napr. v aute tak je sedana od toho, a doma plachta.
.
a neviem, ale v poslednom čase sa tomu tu na fóre robí až priveľká reklama.
.
aj môj priateľ hovorí, že bez kondómu je to lepšie, ale raz som ho naplašila, že som asi v tom. strašne sa zľakol, lebo vedel, že potrat je drahý, môže byť, že potom nebudem môcť mať deti, ukázala som mu na internete video ako prebieha potrat, a povedala som mu, že keď som v tom, tak si to dieťa nechám. a vieš ak by si ma nezobral, tak myslel na dlhoročné alimenty. ale vtedy som si aj ja myslela, že som v tom, lebo mi to meškalo, takže som mu neklamala. ale chvalabohu nebola som. tak som mu povedala, že nechcem riskovať, že kondómy budeme kupovať tie najjemnejšie, a budeme praktizovať lepší a častejší orál.

sally

Snad to bude tak OK. len keby si nerobil zo mna srandu a ze zbytocne stresujem :,( Mozno sa aj uvolnim s tym pharmatexom a zazijem to aj ja:)Diky za rady:)