su tu baby,ktore nemaju chut na sex?

zuzana175

ja tiez beriem hak,uz som ju aj menila,lebo som si myslela,ze je to kvoli tomu.ale akosi sa to nic nelepsi.predtym som byvala sama vzrusena z nicoho nic a teraz to prichadza po neznych dotykoch a pozornosti len tak tak...a to som neni vobec vlhka.teda skoro vobec.aj ste sa radili o tej vlhkosti s gynekologom? alebo o tej chuti? mne len povedal,ze budeme menit hak. no asi ho navstivim,lebo vidim,ze to nema takto zmysel.

mia90

no ja mam tiez ten problem, a pritom som mlada, ze by som mala mat chut na sex.nemôzem povedat, niekedy mam:Dale radsej nebudem pisat ze ako casto:Dmoj priatel je tiez taky, ktory ked sexuje tak o chvilu znova, lenze to druhykrat trva dlhsie,a ja sa takpovediac nudim:Dlebo viem ze ja z toho mat nic nebudem.ja neviem, citala som uz aj ze za to môze partner, ze nas nevie dostatocne naladit na ten sex, ale u mna ta nechut bola uz od zaciatku.este ani druhykrat som nemala chut,a pritom som este tomu ani na chut neprisla.no neviem,asi sme ine baby:D

kikinka20

moj priatelmi tvrdi dokolecka ze proste sa mi uz nezda pritazlivy - ze presne vasen vyprchala, pricom je strasne sexi a kazda baba by ho aj chcela keby mohla a ja neviem v com to je:( ale viem ze chyba je vo mne a chcem s tym daco robit ale co s tym mozem robit, ved sme spolu len dva roky, to nie je dvadsat rokov ako u starsich parov..:(

ako dalej

no ja neberiem ziadnu antikoncepciu a ani stres nemam a predsa uz vyse roka nemam chut na sex.za tento rok sme mali sex s priatelom asi 10 krat co je smutne ale ja netusiim preco to je takto.a aj ked vznikne situacia ze chcem tak ak sa ma zacne dotykat tak potom ani nezvlhnem.strasne ma to trapi a jeho ani nevravim.asi aj mne chyba nejaky impulz ale aky to tiez netusiim.kamoska mi poradila ze mam skusit sa pobozkat s nejakym muzom ktory ma bude trocha pritahovat a ak budem citit vzrusenie tak to znamena ze to nase zo vztahu vyprsalo. ale zas ja nie som taka ze sa budem bozkavat len tak neda sa to nejak inak??

peti58

aj ja by som to velmi chcela vediet preco to tak je...tiez sice beriem HAK ale nemyslim si ze je to nou.kikinka20 presne vystihla to co citim aj ja.mohol by nam odpovedat nejaky skuseny clovek?

kikinka20

Ahoj zuzka, ja mam taky problem, proste ked to odo mna priatel nechce tak to proste ani nemusim mat, mame to raz a mne to staci - ale on to chce viackrat za sebou, no predpokladam ako normalny chlap a mne to potom je uz neprijemne. Proste nie som vzrusena, takpovediac psychicky, lebo vlhka som. A nespravim sa. Beriem Hak tak to bude v tom, ale keby som Hak nebrala tak mam rozhodeny cyklus a menstruujem aj dvakrat do mesiaca, takze to nechcem zazit znovu. Najskor to bude tabletkami alebo v tom bude nieco viac? Som z toho smutna a to nehovorim o priatelovi, ktory je rozhodeny z toho ze ja to vlastne ani nepotrebujem. Cize takpovediac ked sa k tomu on nema tak nic nie je. Chcela by som aj ja obcas zacat, ale ked ja vlastne nie som ani poriadne vzrusena.. asi treba mat k tomu impulz ale aky????? Nevie niekto?