PHARMATEX a otazky okolo neho

redina

No neviem.Zase moja gynekologicka je velmi naklonena tomuto druhu antikoncepcie.Podla nej sa nemusim obavat, zeby bola nespolahliva.Zevraj je ovela spolahlivejsia ako vnutromater.telieska a pri nepravidelmom pohl.styku, teda ak ho nemam casto a kazdy den je UPLNE IDEALNA.Ja pouzivam krem a nie su problemy.Vyteka iba potom, ale nie je to hororove.Capiky som este nemala.Takze kludne ho pouzivaj.A je 100x zdravsi ako antikoncepcie hormonalne!

pharmatex

chcela som vyskusat krem pharmatex kedze antiku brat nemozem a kondom zase vadi priatelovi, ale ked citam nazory tak neviem, je to fakt az take hrozne??vyteka toho strasne moc?? nemozem ostat tehotna ak sa spravi ,, do mna ,, ?? bola som presvedcena ze si to kupim, ked som o tom citala na ich stranke, ale chela by som pocut aj viac nazorov zo skusensoti .. vopred dik

gfdstr

pouzivaj krem s kondomom, krem vyteka az po styku a nie je to take hrozne, ucinok tam je zachovany pretoze potrebna cast ostava v tebe

bladwak

tak krem by som ti neodporucala,vo vacsine pripadov vytecie a potom nemas 10ˇ0%ucinok a s cipkami tiez vela zien spokojnych nie je.osobne som sa pytala na nazog gynekologa mojho a ten mi povedal,ze radsej odporuci kondom nez pharmatex,ze kondom je 10krat spolahlivejsi ako toto.takze neodporucam.ak potom nechces stresovat :-)