Ako zvlhcit dievca-sex

tri bodky

ano tie erotogenne zony su naj..bozkavaj ju po celom tele...na krku..a stale nizsie a nszie...podla svojich skusenosti su to prsia..ked idem jemne po nichj jazykom...a zasypes ju tam bozkami..nezabudni ju hladit..a stale chod nizsie a nizsie..az skoncit jazkyom na klitorise...uvidis co to s nou bdue robit...:)

suzzie

...jednoznacne zaviazat ruky a bozkavat a a chytat vsade mozne len kundicku obist a nechat ju nech ju aj porazi lebo si ani sama nepomoze kedze ruky ma mimo hry....mozno to znie drasticky ale ak jej pri tom este aj budes dychat do ruky a vraviet ze ako sa krasne vrti tak j uroztrha ... semtam akoze anhodou sa jej o cicku usuchni bud jazykom alebo penisom alebo hocicim..len tak akoze nahodu a fakt jemne...uvidis ze zachvilu je mokra.D:...viem podla seba

bubina

mne staci ze ma priatel dlhsie bozkava a uz som vlhka a poriadne,myslim ze to zalezi aj od zeny,niektora vlhne viac niektora menej

...

ano, sliny su najlepsi lubrigant a prirodny. tym nic nestratis. napriklad, rob jej oral, krasne ju dole liz a pritom tam nechavaj dostatok slin. a potom do nej vojdes,ani nevies,ako ;)

dubika

a co takskusit drazdit klitacik????ja si myslim,ze to urcite zvlhne kazda....tiez ma ide roztrht,ked ma mojmilacik drazdi...a aj ked si nato teraz spomeniem.....keby som myslelaeste chvilku,asi by som zvlhla zas...alebo...zavisito aj od toho,aky je to typ babenky...napr mne omaha,aj ked mi moj macko zvykne rozpravat o tom,coo prave robi,ze je nadrzany...alebo ked siho pred tou babou zacnete hladkat abo hocico...proste..je tosexi a ost to pomaha...cmukam vas

:-)

technecium chod do riti s tymi tvojimi mudrymi poznamkami na ktorych si myslis ze sa budu vsetci smiat.. tam sa zaujimaj o troch kralov a o zvieratka s velkym penisom ty jeden pedofilny zoofil

Plysiak

technecium.. ty si fakt hovado :D:D:D
niektore nezvlhnu tak ako by sa nam pacilo, proste to nejde.. ale.. je to dobra inspiracia.. hlavne ju tam veeeeela hladkaj, ale nie ze ju spravis.. potom by si si moc neuzil :D

niekto

musis ju vzrusit
takze musis najst jej erotogene zony
spytaj sa jej ale je dost mozne ze ti povie "neviem" takze ju hlad bozkavaj po celom tele (bozkavat hlavne na krku )
take typicke zony su krk chrbat prsia vnutorne strany stehien zadok a samozrejme tam dole
niektore maju usi
lisi sa to kazdemu sa paci nieco ine