Zlte oci

Jaja1298

babu1 tak ako dopadli vysetrenia? uz vies z coho to mas? ja mam ten isty problem* a tiez neviem z coho to je....

kiqa

babu, tak ked sa dozvies vysledky, tak prosim ta napis aj sem ako to dopadlo, dobre?? dakujem, lebo aj mna to zaujima..
ja mam tiez problemy so zltymi ocami, ale zvlastne, ze nie vzdy, napr. ked som prilis nevyspata, ked je veterno, alebo ked je leto a mam alergiu na pel.. je to zvlastne, ale tak si to vsimam, ze nie vzdy.. ale co som si vsimla, tak aj v mojej rodine nikto nema uplne biele tie bielka, maju taky svetly nadych, takze ja si myslim, ze to bude asi tou vrodenostou.. neviem, ved uvidim.. a mozno tiez zajdem na vysetrenie, pre istotu.. ale ty ak mozes, tak daj vediet na co ti pridu.. vdaka..

wowo1

moze to byt vrodene, a bezproblemove, ja mam specialnu vrodenu taku chorobu, kde mam zvyseny bilirubin najma pri unave.Ide o to ak sa moc miesala krv tvojich rodicov, napr A a B alebo A a AB, , nemusi to byt nic vazne ak to mas uz dlho,ale chod na vysetrenie ak je to nahle zozltnutie oci., moze to byt aj zltacka.