moze vediet pravdu? :(

Príspevok v téme: moze vediet pravdu? :(
.mata

Ahojte. Necele 3mesiace chodim s chlapcom, ktoreho moc lubim, ale je tu jeden problem :( ide o toto- on mi povedal, ze je este panic a tiez vie, ze ja uz nie som. Sex sme spolu este nemali, prave pre to, ze on chce este pockat na ten prvy krat a mne na nom naozaj velmi zalezi, takze jeho rozhodnutie beriem. Dokonca je to prvy chlapec, na ktorom mi zalezi a ktoreho uprimne lubim. Vsetci pred nim boli len taky-akoze... Ale teraz neviem, ci mu povedat pravdu, alebo klamat v pocte mojich sexualnych partnerov. Totiz viem, ze na tuto temu raz pride a ja mu nechcem klamat lebo ho mam rada, ale pravda by ho asi zranila /bolo ich dost vela:(/ kedze on je uplne iny v tom to ako ja. Lenze sa bojim, ze ak ho oklamem tak to zisti napr. od mojich kamosiek, alebo on jedneho s ktorym som chodila a oni sa pooznaju. A keby zistil ze som ho oklamala, urcite by mi uz nikdy neveril :( tak co mam robit??? /ja mam 20 a on 19/

monday

.mata, nič v zlom, ale na takéto pocity si mala myslieť už skôr. Vtedy si nemyslela na to, že raz môže niekoho zaujímať, koľko partnerov si mala? Veď človek nemusí skákať do postele s každým, s ktorým má nejaký vzťah.
Keby môj priateľ mal toľko partneriek, tak by som ho minimálne poslala na všetky možné vyšetrenia, aby som sa od neho nenakazila nejakým svinstvom.

betka

...nikdy v živote mu nepovedz pravdu!!! Pretože je to tvoja vec, bolo to pred ním a netýka sa ho to. Keby to vedel zbytočne by ho to bolelo - veľmi. Oficiálne priznaj prvého a keby naliehal povedz na rovinu, že je to tvoja vec. Od kámošiek by sa to nemal dozvedieť, veď hádam oni to číslo nepoznajú, nie? Poviem ti. Ja som bola v rovnakej situácii, akurát, o dosť menej sex.partnerov a manžel panic. Vie, že som mala viac partnerov (aj to len preto, že som to nepoprela), ale priznala som len prvého - dlhodobý vzťah, ostatných by som nepriznala ani keby sa pýtal na konkrétneho. Skrátka on potom nepátra, rozprávali sme sa o tom len raz a tým to zhaslo. Toto nie je klamstvo, len určité tajomstvo, na ktoré má každý človek právo.

Summer_

Fuu 21 je dost, teda ja ti poviem z mojej strany.. moj priatel bol panic, ked sme sa spoznali a viem ze otazka kolko som ich mala ho zaujimala velmi, ale keby som bola na tvojom mieste tak mu poviem aspon take zredukovane cislo :D napr.4 alebo 5.. to je sice riadne zredukovane :D ale niekedy lepsie nevediet celu pravdu.. myslim ze je aj dobre, mat niektore veci z minulosti v tajomstve.. hlavne mu daj najavo ze je prvy z lasky, to je pre chlapa dolezite.. teda vravim podla toho mojho, a pre neho je to naozaj velmi dolezite,,

quaky

tak to som fakt nečakala že ich bude tak veľa :D beriem svoje predošlé príspevky s5, povedz mu to iba ked bude velmi, velmi naliehat .... ale neodsudzujem, ved ludia sa menia...

moniqa87

no, hmmm... 21... radsej mu to nehovor, snaz sa tej teme proste vyhnut....
dolezite je, ze si uvedomujes, ze to nebolo mozno to najlepsie co si v minulosti porobila...
takze, ak nebude na teba tlacit, tak mu to nehovor...

stix01

tak také číslo by som asi neprekúsla...21?v 20 rokoch,o môj bože,ani sa ti nečudujem,že to pred ním tajíš,myslela som že si mala tak 3-4 partnerov,ale toto???

musska

no ja si tiez myslim,ze je to dost vela, ale tak je to vsetko relativne, co je vela a co malo:)ale na tvoj vek je to dost.Mala som priatela, ktory mal za se sebou podobne cislo a ani by som to o nom nepovedala:)vobec sa podla toho nespraval, teda neflirtoval, nepodvadzal, bol velmi slusny a zlaty, proste blbol v mladosti. Takze podla mna to nieje vobec katastrofa:)malu vyhodu vidim vsak v tom,ze si uz asi dost vyzita, nemas preto dovod skusat nieco ine. Skor po par rokoch by on mohol nadobudnuc pocit, ze by rad skusil nieco ine. pohlad na vec moze byt rozny..:)

LadyGaga

ahoj mata
no na tvoj vek je cislo 21 dost,ALE
myslim si ze je dobre ze si uvedomujes ze to je dost vela,chces sa aj zmenit takze myslim ze keby sa to aj dozvie tak to nejako stravi....

.mata

moniqa, ved prave preto som sa bala ze sa bude pytat, kedze on je panic. A okrem toho, ja o nom viem ze nikoho nemal, ale on nevie kolko som mala ja, tak ho to bude skriet..ale snad len urcity cas a potom sa to zabudne..
Inak myslela som si, ze sem to cislo nebudem pisat, aj ked nikto nevie kto som, ale teraz ma napadla otazka, ktora by ma zaujimala, tak to asi poviem..
Takze, ked sa vzijete do priatela, co by ste povedali na 21? /ale aj tak mu to nepoviem, takze je to len otazka zo zaujmu/:(