Velmi suche vlasy

olivia177

mne suché a zničené vlasy doslova ožili, keď som začala používať kokosový olej. Robím si z neho zábal, tak raz za dva týždne, niekedy aj častejšie, podľa potreby. Vmasírujem si ten olej do vlasov, vlasy zabalím do uteráka a nechám celú noc pôsobiť. Vlasy si potom ráno umyjem šampónom, inak by boli strašne mastné. No a po takejto kúre sú potom vlasy krásne jemné a lesklé:-)Ja mám tento: www.saloos.sk
Mne ten olej pôsobí lepšie ako rôzne kondicionéry a to som ich už mala fúru! Držím palce!

freestylerka

ja by som Vám odporučila vyskúšať šampón z PIVA alebo VÍNA je k tomu aj balzam na vlasy a je to z kozmetiky MANUFAKTURA. Mám s tým aj vlastnú skúsenosť ale aj zo skúsenosti naších zákazníkov pretože predávam tuto kozmetiku v jednom obchodíku

cenovo je to okolo 6 eur

kajulas

najlepšie sú prípravky SYOSS tie mi velmi pomáhajú...ako šampón tak kondicionér..Aj kúra na ochranu proti teplu SYOSS je super..skúste:)

prírodná

Michala na tvoj problém - strašne suché a zničené vlasy, končeky hrôza, mám krepové kučeravé husté vlasy by som ti doporučila buď 100% mandľový olej alebo 100% čistý arganový olej, ktorý si votrieš veľmi jemne do umytých vysušených vlasov a určite ich budeš mať také po akých túžiš - Chcela by som mať vlasy krásne, lesklé, hladké, končeky pekné.

ayurveda

na poškodene vlasy mam prírodný prípravok zo srí lanky,bez chemie.Ak chcete ayurveda.sk gmail.com .Videli ste nejake indky,napr.vo filme?ich vlasy to nie je len o genetike, vlasy ošetrujú olejom z královskej palmy,čo je hlavná zložka prípravku.chemie je okolo až dost,aj vlasy potrebuju pre zdravie nejaké živiny,ktorých sa im nedostáva z nejakých dôvodov.Toto tonikum pomáha.

Whittie

Ahojte,
tento problém ma tiež kedysi trápil. Ale odkedy nepoužívam žehličku, používam masky, spreje, výživné kúry, ... tak vlasy sa mi o dosť zlepšili. Vlasy si fénujem raz za čas a použijem pri tom aj ochranný sprej proti teplu. Na domáce použitie je výborný aj normálny olivový olej. Stačí votrieť do vlasov, nechať čo najdlhšie pôsobiť a dôkladne zmyť! Dôkladne myslím tak že si neumyješ vlasy dva krát s pocitom "dôkladného umytia" a keď ich vysusíš budú stále mastné ale tak, že hlavu dôkladne premasíruješ viackrát a dobre opláchneš. Pri častejšom používaní budem vidieť rozdiel :-) Vlasy však treba vyživovať aj z vnútra takže drastické diéty, rapídne zmeny hmotnosti zanechajú na tvojich vlasoch tiež dosť škody.
To je asi všetko. Good luck!

Michala11111

ahojte aj ja mám ale strašne suché a zničené vlasy, končeky hrôza, mám krepové kučeravé husté vlasy. Chcela by som mať vlasy krásne, lesklé, hladké, končeky pekné. Tak baby poradte čo je lepšie ten kerastase, alebo keratínová maska???
Chcem investovať do vláskov, avšak obe masky sú veľmi drahé, tak potrebujem radu ďakujem

ajkaaa

jednoznacne Kerastase šokova kura na vlasy striedat s maskou zelenej rady na suche a poskodene vlasy. je dobre tiez striedat vlasovu kozmetiku so salonu s domacou kozmetikou. RICINOVY OLEJ JE SUPEEEEEEEEEEEEEER. Overene z vlastnej skusenosti. Drzim palce. papa