bolest v tehotenstve

Príspevok v téme: bolest v tehotenstve
janka

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či je to normálne alebo vážne asi pred troma dňami ma začala bolieť prava strana chrbta v oblasti ľadvin a tá bolesť postupuje niekedy až dopredu do podbruška a pravej nohy som tehotná 5 mesiacov a mám strach či to nemôže ublížiť môjmu dieťatku a aj tá bolesť je už neznesitelná a stále sa NOSPOU napchavť nechcem. Prosím o radu či je to vážne alebo to tak ma byť u lekára som bola ale ta mi povedala že je to bežné a že zatvorena som. Ďakujem

Andekate

Ahojte ,ja som v 20 .týždni tehotenstva a mam tak isto občasne bolesti iba na pravej časti chrbta ľadvín a je to veľmi neznesiteľné.Lekárovi som sa sťažovala a len mi odpovedal ,že je to úplne normálne a dieťaťu to neblíži.Neviem teraz ako to mam brať ,lebo moja známa ,ked bola tehotná lekár jej na tento problém diagnostikoval zápal vaječníka.

miska31

ahojte bola som dvakrat tehotna a take niečo som mavala aj ja ako piše Janka začalo to tam kde su ladviny a prechadzalo to dopredu ale nemavala som to často mya ano mavala som to presne ked som sa tak viac namahala tak vtedy to došlo.Ale určite sa stale na poradni stažujte na to.

mya24

janka ja som v 6 mesiaci a mam to iste co ty.. najskor to bola prava strana a teraz zas lava.. doktorka povedala ze to je tym ze sa panva roztahuje, no neviem, je to nieco ako krce, az do nohy to vystreluje, ja mam pocit ze mi to zacne ked zle sedim al. sa vela zohybam, zacne same od seba strasne bolest, nemozem sa vtedy ani pohnut a stava sa mi to skoro kazdy den:-(