Preboha sedive vlasy, tak skoro?

Príspevok v téme: Preboha sedive vlasy, tak skoro?
lessie

Caute zeny,chcem sa Vas opytat ci mate taky problem ako ja a to sive-šedive zacinajuce vlasy,mam len 24 rokov a uz sa mi ukazauju,Nie je to priskoro?Vadi mi to strasne lebo nemam farbene vlasy,a ani nemam zaujem si ich zacat koli tomu farbit.Myslite ze by mi ich pomocou henny nebolo vidiet?Fakt neviem co s tym.Vsimla som si to aj na ovela mladsich dievcatach.

Mija1612

Prvé šediny - celkom dosť na sluchách mám od 15 rokov. Teraz mám vek, o ktorom sa už vraj v slušnej spoločnosti nehovorí a šedivých vlasov viac ako pôvodných čiernych. Je to genetika, riešim to v drogérii a som spokojná.

mončičák

Ahoj, lessie. Tak konkrétne ja vás asi všetky pretromfnem, pretože ja som si našla prvé šedivé vlasy (a to ich bolo určite viac ako tri či štyri) v jedenástich rokoch. Bolo to strašné, veľmi ma to trápilo, hlavne kvôli spolužiakom, ktorí reagovali šokovane, keď si to všimli. Odvtedy si vlasy farbím, teraz mám 31 rokov, zopár šedín ešte pribudlo, ale na farbenie som si zvykla. U mňa je to tiež dedičné, môj otec bol síce obrovský fešák, ktorý by pretromfol aj Alaina Delona (to myslím vážne), ale v tridsiatke bol už poriadne šedivý. Ale jemu to pristane.
Takže, lessie, netráp sa, nie si v tom sama, je nás veľa. Najhlavnejšie je, že máme aspoň nejaké vlasy. Lebo keby nám vypadali, už by sme nemali čo farbiť...

hestia

no buď máš nejaký zdravotný problém, ktorý odhalí lekár, alebo je to genetika. Mne začali šedivieť vlasy tiež okolo sedemnástich rokov a v mojom prípade je to práve genetika. Moja mama aj stará mama boli úplne šedivé už v tridsiatke. A zlízla som si to zrovna ja, lebo moji dvaja súrodenci nemajú ešte ani jeden šedivý vlas

Ban-Kai

Ahojte.No ja mám vyše 17 a akurát dneska som si našiel šedivý vlas,myslím,že je to veľmi skoro a neviem či mám niečoho nedostatok napr. vápnika pretože mliečne výrobky,ktoré poskytujú dostatok vápnika konzumujem každý deň a milujem ich.Vie niekto v čom by mohol byť problém?

milovna

to akoze nikdy vzivote si ich zafarbit nechces aj ked budes mat celu hlavu sedivu?hm.ja uz kvoli vzhladu by som si ich nafarbila.nie vsetky farby su az tak nezdrave.moja mama si ich farby uz niekolko rokov a to pravidelne a ma ich lepsie,zdravsie ako nejaka prirodna zena.ako chces ale urco by som ti doporucala si ich farbit.a henna?kazdi ju chvali,ale ja by som ani nepovedala ze je taka super.aj do nej davaju chemiu,pretoze to su len ojeby ze to je len cisto natural.tak isto z nej som mala suche po case vlasy,tak ci tak mi znej vypadavali vlasy.ptoste ten isty prejav ma ako obycajna farba.

hestia

možno trocha hlúpa otázka, ale môže sa greylet používať aj na farbené vlasy ked už vyrastajú pôvodné šedivé?

mirka228

hmm..tak som skusila ten GREYLET a mne to zabera velmi dobre.... diky za radu, vrelo doporucujem, na obcasne sedive vlasy je to bomba.

:-Pbebe

ja som zacala sediviet okolo 20 roku proste ked som vysla strednu skolu a zacala som pracovat :D najprv to bolo len sem tam teraz mam 24 rokov a hlavne vlasy v predu su dost sedive taktiez moja sesternica v takom istom veku uz sedivie ...kamarat 20 rocny je tiez poriadne presedively :-) tak bohuzial je to asi v genoch mame smolu... ja si vlasy farbim uz od strednej skoly pretoze sa mi nikdy nepacila moja povodna farba...

3nttt

ale nooo!!!nepoznam sice ziadnu babu so sedinkami ale moj drahy ma pomali 23 rokov a sediniek tiez primerane:)a brat ma 31 a sedin viac ako svojej farby.a urcite to nepomoze ale mne osobne sa to paaaaaaci:)

aknitka

áno adulka aj moja mama mala v tridsiatke celú hlavu bielu. ja mám o pár týždňov 29 a po bokoch už prevažne len šedivé vlasy a na ostatných častiach hlavy ich je už tiež dosť. veľmi to vidno keď sa dám ostrihať. to len rýchlo utekám domov a hneď sa idem farbiť.
je to asi fakt dané geneticky. poznám 80 ročného pána, ktorý má vlasy čierne ako havran.