Tukozrut...kapusova polievka!!

mira

Polievka je dobrá.
Až na to, že existuje spústa ďalších zelenín, a tie treba tiež využiť.

No a pol hodiny po uvarení začne zelenina
kvasiť, polievka prekyseľuje. I keď to nemusíte cítiť.

Takže jesť len čerstvo uvarenú !!!

kimka

Aj ja som si minuly tyzden tuto polievku navarila a mala som s nou velke plany, ktore po dvoch dnoch skrachovali. Ta polievka je dobra, ale neda sa jest stale celych sedem dni, to fakt nie.

sopcek

tak raz som sa na tuto poliebku dala a nikdy viac. jednu noc sa mi tak o nej snivalo ze mi az zle prislo a vyliala som ju do zachoda. fakt je to humus a treba sa zacat zdravo stravovat a nie taketo hovadiny na organizme skusat

bublinkava

prvy den mam uspesne za sebou zjedla som 3 plne taniere polievky a 2 jablka vecer som mala riadnu behacku na zachod...zeby jedno kilo dole? hi hi

bublinkava

tak ja som si ju dnes uvarila :-) a zajtra idem do toho vraj sa moze jest len tyzden a potom by mali byt 2 dni pauza...no moje skusenosti uz som druhykrat na nu chut nemala ale zo zaciatku mi velmi chutlia :-) a nielen mne...a takto co sa chudnutia tyka uz sa nepamatam ale zislo mi nieco kolo 4kg ale neviem za kolko dni alebo ako uz to bolo davno :) tak uvidime tentokrat ked zaúpojim do toho aj cvicenie ...

nelly15

Recept:
6 velkých cibulí
4-5 rajčat
2 velké zelené papriky
1 svazek dužnaté celerové natě
1 hlávka zelí
1 bujón v kostce
Můžete okořenit solí,pepřem,kari,petrželkou.Zeleninu nakrájejte na malé kousky a zalijte vodou.Vařte 10 minut,potom stáhněte na sporo a dovařte až zelenina změkne.(Případně všechno rozmixovat-lépe poživatelné)
Tuto polévku můžete jíst,kdykoli pocítíte hlad.Snězte,co snesete,kdykoli chcete.Tato polévka neobsahuje kalorie.Čím víc jí sníte,tím víc zhubnete.Dejte si jí ráno do termosky,nebudete-li přes den doma.Pokud budete jíst pouze jí delší dobu,můžete trpět podvýživou.

je to česky =D

a skusenost: no uvarili sme asi kybel polievky a ani sme sa nedostali k 2-dňu ,mala to byť polievka pre mňa a všetci si ju tak pochvalovali až bolo po nej