Stredná škola externe!?

darebak d:-)

Mno ja byt vami...tiez by som skusil asi tu BA na kremnicku.... chodil som dva roky na strednu...v ZA...ale denne studium...teraz mam externe...ktore je casovo velmi vyhodne....skolne je 500 eur...kazdy pol rok...250e... neviem ete ako to tam vyzera... ale vidim to tak ze to bude podstatne...lepsie...ako to bolo... d:-)) kto chce ...nech si to pozrie... google... kremnicka OA alebo GYM...

asitak

Povinna je 9 rocna skolska dochadzka. Nie kazdy dokonci strednu skolu z roznych dovodov, ci uz z lajdactva, alebo aj z vaznejsich dovodov. A potom v neskorsom veku chce mat tu maturitu, co je minimum v dnesnej dobe. A taky 20 rocny clovek asi nepojde s 15 rocnymi do triedy. Tak preto externe.

ShaulaThalit

ako sa da stredna skola studovat externe, z akeho dovodu? ked je clovek sportovec, hudobnik, atd... alebo ma zdravotne problemy, na to je individualny studijny plan... a povinna je 11 rocna skolska dochadzka, cize mi to vysvetlite, diky moc

majkáááá

cawes ja hladan nikau skoluuu na ktorej sa da studovat externe!!
ale prvi rocniik na strednej nieco viete ??

RoterO18

kamaratka otehotnela...treti rocnik nedokoncila.....teda..nedokocuje denne, ale externe dalsia ma zdravotne problemy tiez studuje externe.a. to na obycajnom gymply...