žurnalistika a jej štúdium

Príspevok v téme: žurnalistika a jej štúdium
zuzka :)

Dobry den, ak ste nahliadli do tohto prispevku alebo skor do diskusie znamena to ze vas to nejak oslovilo a to znamena ze mate nieco spolocne so zurnalistikou. Chcela by som sa opytat ci je to tazke dostat sa na vysoku skolu zurnalistiky a vobec kde je taka skola? Dostala som sa totiz na jednu stranku ked som si hladala VS zurnalistiky a na stranke sa pisalo o nejakej University of NY in Prague a neviem malo to asi nieco spojene so zurnalistikou:) Velmi ma bavi pisanie, vsetky svoje pocity, myslienky a zazitky davam na papier rada pisem uvahy o zivote a tak. Mam velmi rada anglicky jazyk a preto by som ho aj dalej chcela studovat v spojeni so zuranlistikou:) Koncim pomaly ale isto prvy rocnik na strednej obchodnej akademii v KE, viem ze svoj nazor by som mohla zmenit do 18ky kym budem 4ka, ale toto si zastavam uz par rokov. Taktiez velmi rada fotim a velmi by ma bavilo cestovanie po svete a pisanie o roznych destinaciach a tak. Myslite ze mam predpoklady na zurnalistiku? Je to nieco co ma bude zivit z coho mozem normalne zit? Chcela by som Vas poprosit aby ste mi napisali co viete vsetko o tom a poradili mi co by som mala robit a co skusat:)Viem, ze mna to neprestane bavit vsetko:) Uz sa toho drzim par rokov :))

Dakujem za Vase odpovede a rady :)

veronika

vies.. pockaj si radsej este, predsa len si v prvaku... a zurnalistika nie je taka jednoducha skola kde len treba vediet fotit, rozpravat a pisat. predsa - 5 rokov sa neda studovat len to.

ale ved uvidis :) drzim palce