Moderne pekne meno pre dietatko

blink_182

lionesssssss - kľud :-) čo si taká rozrušená z toho že som si aj ja povedala svoj názor na to čo si napísala ty? :-) takže ty si môžeš povedať názor na to čo sa páči mne ale naopak sa to nedá? :-) prepáč ale toto je trošku diskriminácia nemyslíš? :-) že ty môžeš a ja nie? :-/ :-) ... ale ako som už napísala... lepšie ti bude na pieskovisku :-)

alusinka

My mame s polovickou dohodu, on vybera meno dcerke, ja synovi..

takze dievcatko bude Bianka
chlapcek bude Oskar, Alex, alebo Adam

Deria

Moderne meno? Ved moderne su teraz pekne slov. mena ako: Matus, Ondrej, Lukas, Simon.... a pre dievcatko: Serafina, Kristina, Barbora, Viktoria, Zofia....
A maju vyhodu: pasuju k slov. priezviskam!

lionesssssss

vieš, ja som si tiež len povedala svoj názor presne na to isté ako ty - aké mená sa mi páčia a aké nie... tak neviem čo si vzrušená...

lionesssssss

blink_182 - vyrývam? pokiaľ viem na fóre ide predovšetkým o vyjadrenie svojho názoru... to, že napíšem iný ako je ten tvoj už automaticky vyrývam ? neviem kto je tu psychicky nezrelý....

natalia123

Blink, je maximalne trapne a pod uroven a jak sa tu hadate a nadavate si kvoli menam a hlavne ako sa niektori ludia nechaju vyprovokovat. Lioness len chcela povedat, ze ludia uz od rozkose zo zahranicnej modernej psychozy nevedia co robit. Ja sa na tom celkom bavim, lebo minule som stretla dievca, ktore sa volalo Scarlett Chloe Tomaškova :DD akoze tiez sa mi nepacia uz tradicne slovenske mena ako Juraj, Jan, Maria, ale ked ste extremisti, kludne davajte aj take divoke mena :D vzdy ma to dobre pobavi. Len si davajte pozor nato, aby vase dieta kvoli tomu netrpelo. Aj na Slovensku mame moderne pekne mena: napr ja sa volam Natalia a myslim, si ze je to aj moderne aj pekne meno :) a je takych este viac ;)

blink_182

lionesssssss - ty si na tomto fóre liečiš svoje komplexy či čo? :-) nezdá sa mi totiž celkom normálne aby si začala vyrývať len preto že si niekto povie svoj názor na to aké meno sa mu páči :-) to ťa už trápiť nemusí či sa to používa na slovensku alebo nie :-) do teba tiež nikto nevyrýva aké mená sa ti páčia... vieš... sto ľudí, sto chutí :-) ak to nevieš pochopiť tak to značí o tvojej psychickej nezrelosti :-)) ale čo narobím :-) ak ťa to baví tak sa "hrajkaj" aj ďalej ale nie tu, skús na pieskovisku :-) byeee...