Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

Babuly, poraďte mi, čo si mám urobiť zajtra k obedu/večeri!! Mám mať bielkovinový deň. A nemám ani na nič chuť, tak vôbec neviem, čo si urobiť... Idem skúsiť pozrieť nejaké recepty, ale keby ste sem prišli, hoďte nejaký typ, jo? že dík :)

lochneska

No Džana, vidím že sa cítiš naozaj skvele :)) To som rada... !
ja bihužial zahradku nemám, bývam v paneláku, ale tak otec má nejakú tú zahradu ale býva daleko :/ No ak naozaj chcem zeleninku alebo ovocie, máme tu super tržnici kde je vždy všetko čerstvé a kvalitné :)

Džana

No ahojteee! Našla sa stratená... :)) Ja nejako nestíham chodiť na net posledné dni. Pravdupovediac som aj rada istým spôsobom keď sa sem nedostanem, lebo celý týždeň sedím od rána do večera v práci za počítačom a ja blbá ešte veľakrát aj po večeroch. A tak to aj vyzerá. Minulú jeseň som si bola dávať robiť okuliare, aspoň na šoférovanie... Ale inak sa držím v pohodičke. Ja som taktiež veľmi spokojná aj so sebou, aj s váhou!! :)) Dnes som bola úplne prekvapená, ale nechám si to zatiaľ pre seba, budem vás trošku naťahovať :)) Inak viete čo? včera som bola s kamošom v jednej originál čajovni v Šali. No ak budete mať niekedy cestu tade, určite to tam vyhľadajte. Taký neskutočne fantastický čajík som ešte nepila (a to ja som už čajov vyskúšala koopu). Jedna porcia bola myslím 0,5 litra v takej ako keby karafe.. Ale nebol to zalievaný čaj, taký klasický sáčkový. To bol originál čerstvo robený - zarábaný, alebo ako by som to povedala!! No fakt som bola z neho nadšená!! :) Odporúčam! :)
No a ešte k diéte - ja vôbec nechápem, prečo vám robí starosti ovocný deň. Ja ho mám úplne rada!! :) Posledný týždeň sa napchávam len našimi domácimi jahôdkami. Aj teraz som bola natrhať keďže mám dnes ten spomínaní OD :) A už začínajú dozrievať aj maliny a čerešne - máme tie veľké srdcovky ak viete aké sú to. No už sa strašne na ne teším! Je to úplne iné, ako keď musíte stále zháňať po obchodov nejaké ovocie. Aj pre toto ľúbim leto :))) Veď aj vy máte kočky záhradky, nie? Jessulik a Medusik myslím že určite, neviem ako lochneska, hm? A čo sa chystáte dnes porábať? U nás vykúklo konečne krásne slniečko. ale dnes plánujem len tak leňošiť, trošku sa vyspať (včera som prišla neskoro v noci z čajíka :))) ) TAk nádherný deň kočky. A zobete si kľudne nejaké čipsy k čítaniu tohto môjho románu :))))

lochneska

Inak vám držím palčoky, hlavne tebe Meduska s ovocným dnom :) Ja ho mám zasa zajtra tak sa tiež "teším"

lochneska

Mne ukazála zasa o pol kila menej, ale ja nemám digitálnu váhu len takú klasicku, ale asi poviem mame že nech nám takúú kúpi, je predsa len presnejšia :)

meduska

ahojte - zvladnut vcerajsí den-to je pohodicka-ale dnes ten ovocny . . neviem-treba mi vypadnut z domu a to mam este nocnu-zase ma to vecer chytí-budem musiet vypit liter caju s medom . . .
Dnes vaha ukazala rano 74.4-vcera vecer 75,5-tak som spokojna

jessika

dobré ránko.kde ste všetky?
lochneska no toto.som rada že sa ti darí a že si spokojná.ja sa držím tiež až na to že včera som si zamenila ovocný deň za bielkovinový lebo som si zabudla kúpiť ovocie.dnes si dám ovocný deň.trochu som to zamiešala ale nevadí.
a vám ostatným sa ako darí.ozvite sa.prajem pekný deň.

lochneska

Mne včera nešiel net, tak sa ospravedlnujem že som tu nebola...
Inak posledné dva dni parádička ako nič :)) Som veeeeľmo spokojná so sebou ... dokonca som si musela na naohavice včera dať aj opasok, lebo mi padali dole :D
Dneska som mala bylinkovú ryžu so zeleninou a mnam mnam to bolo :) Včera kuracie prsia so šparglou :D
A na zajtra sa chystám robiť nejaké palacinky na slano :)

jessika

dobré ránko.
no toto otázka medusky je na mieste.ako je to možné že ste sa tu neukázali.asi diétujete ako besné a nemáte čas sem kuknúť:) ale nie.a práve ja sa ozývam.ale aspoň tebe meduska gratulujem že si vydržala ten deň.hát ovocné dni robia aj mne ťažkosti.mimochodom práve dnes ho mám:) uvidíme ako prebehne.
prajem vám všetkým krásny deň.