Pracovne agentury

wowo1

zla agentura je ta co chce od vas peniaze nikdy nikomu dopredu nepalte su toho plne noviny ako ludia naletia. ak sa neozyvaju tak sa ozyvajte vy volajte atd skamarate sa s personalistkou atd.
inak ta noslus,,no des zderie vas dost..polku z vasej mzdy ..

robinson

Tak mi dohod kontakt na koho sa obratit.aj dnes som poslal na dve miesta do ciech ziadost o informacie na ponukane prac.pozicie.Lenza ja nechcem brigadu,ale normalne sa zamestnat,ak by to bolo mozne.Aj tu keby sa nasiel clovek ktory by vedel o nejakej praci.lubovolme akej len nie prosim do bani a stavbu nech da vediet ,budem rad.

robinson

No ja som bol pred rok apol v Londyne,ale mal som kontakt iba telefonicky na chalana ktoreho som v zivote nevidel a neplatil som nic.Ale bolo to dohodnute cez dalsiu osobu.A nic som neplatil.Niektore agentury stahuju po ciastkach z prvych vyplat,aspon som takto pocul.

pracicka

nam sa ozvali ze by sme mohli do anglicka uz ist ale treba zaplatit predom 9000 korun plus ine vydavky a na to sa necitim financne radsej by sme sli do ciech no tam nejak neberu

robinson

No som z Presova konkretne a je to na zblaznenie.Ja by som siel aj niekam von ale musel by so mnou niekto ist.No len kde ho najst?

pracicka

teraz to je tymi krizami asi aj my s priatelom sme uz dlho doma a nik sa nam neozyva...je to strasne s pracou asi si z vychodu ze?