TOTO som teda NECAKALA !!!

Príspevok v téme: TOTO som teda NECAKALA !!!
slzicka 1234

Prosim, pomozte mi, som uplne na dne, po dvoch rokoch mi moj "vyvoleny" napisal ze sa chce rozist - vraj sa uz newieme ani porozpravat - pritom to absolutne nie je pravda, proste som ostala v soku, lebo setko bolo Okey a necakala som jeho sms v zmysle: v poslednej dobe sa nedokazeme ani porozpravat, ma to este zmysel? - pritom normalne sme sa bavili, mali sme jednu vymenu nazorov, ale len teraz pred par dnami, ohladne znamok zo skusok - takze banalita - a predtym asi v novembri - tiez banalita - ziadna hadka!!!! Prreco teraz toto? Co sa stalo? ... myslite si, ze uz ma prestal lubit? je v tom ina? prestala som ho bavit? .... je tolko odpovedi ale newiem ktora je ta prava a ani to nezistim, chcem len vas nazor, dakujem :(((

ewitkaaa

slzicka mne toto urobil ex pred dvomi mesiacmi, sice nie cez sms,ale cez net. Sice tomu predchadzala mensia hadka,alebo neviem ako to nazval, lebo akoze hadka to nebola,ale bolo to zo dna na den a po vyse trojrocnom vztahu. Co ti poradim? JA sama som sa dovod nedozvedela, ale zo zaciatku mi bolo strasne zle, ale na druhej strane, keby nebolo toho rozchodu, nikdy by som nespoznala tolko skvelych ludi, kolko som spoznala. Hlavne nebud sama, to jedine ti poradim, neozyvaj sa mu stale len ty, aj ked to bude tazke. Ten moj ex mi teraz zavola aspon raz za den, ale my sa bavime spolu dalej,ako keby sa nic nestalo, sice zo zaciatku ma to stalo vela namahy, ale teraz je mi jedno co mu poviem, nedavam si pozor na usta ako ked sme boli spolu a bala som s aze to skonci pri hadke:-) teraz ked sa pohadame, tak to, ze ma to stve alebo boli nedam na sebe najavo a vzdy s alen pekne usmievam a vzdy ho nejako "odpisem". Ale my sme spolu v kazdodennom kontakte, lebo s avidime kazdy den. teraz sice nie, ale o dva tyzdne ho zase budem mat kazdy den na ociach a zase nekomunikovat by to neriesilo. JA som este neni uplne z toho vonku,ale snazim s ana to nemysliet. Viem si predstavit ako s acitis. Nemyslim si, ze by to malo hned znamenat, ze ma inu, ale je to mozne. Spytaj sa ho to narovinu. ja som s aho to spytala, povedal ze ina v tom neni, co som potom ten rozchod nechapala. Sice on povedal len ze chce pauzu,ale ta pauza je uz vyse dvoch mesiacov a ja to beriem ako rozchod. No nevadi. Mas na lepsieho, cely zivot nie je len o jednom chlapovi, ktory si ta nezasluzi. Ja som povedala, ze co s ama stat sa stane a ak mame byt spolu, tak budeme a ak nemame byt solu, tak osud vie, preco to takto zariadil. Snaz s apozerat do buducnosti a neobzeraj s aza seba. Mne to dost pomohlo a jasne aj ked som bola s niekym a nie sama. Teraz som si nasla super kamosa, ktoreho mam velmi rada. Vlasten druhy den po rozchode sme boli spolu vonku a odvtedy sme spolu kazdy den. Len tym chcem povedaz, ze vsetko co s av nasom zivote udeje ma nejaky vyznam. Snaz s anetrapit, aj ked viem ze to je tazke,lebo aj na man to este niekedy pride. Predsa bol to velmi dlhy cas a stale ho lubim,ale myslienkami na neho by som sa utrapila.drzim ti palceky

zuuzu

ja by som si čo najskor radsej všetko ujasnila aby som zbytočne o nom nesnivala, že bude všetko ok..aj ste v kontakte?

slzicka1234

...nie sme spolu, lebo studujeme kazdy v inom meste a cez skusky sa nevidime vobec,... az na konci skuskoveho, nekomunikovali sme, teda on sa neozval, akurat ked som mu ja pisala a chcela som vediet preco to vsetko takto .... a ked pisal tak pisal odmerane....viac neviem k tomu povedat :( a bojim sa ho rovno spytat ci ma inu - co ak nie ..potom sa budem strasne citit... :(

Mimi323

Slzicka, spýtaj sa ho rovno či má inú, lebo takto sa to od neho nedozvieš. Podľa mňa má inú, pre komunikáciu by sa predsa nikto nerozchádzal. No a hádky bývajú v každom vzťahu, a navyše ak ste sa nehádali, tak je to blbosť. Podľa mňa nevie komunikovať práve on, veď ti napísal len SMS a dôvod žiadny! Tak nech sa najprv zamysli nad sebou, nedaj sa!

zuuzu

slzička a nemáš ziadne nové informácie boli ste spolu alebo ste si volali?aký mal hlas?ako sa k tebe spraval?odmerane či ako?ak ste boli teda spolu.

slzicka1234

pytala som sa ho ci je v tom fakt LEN ta komunikacia? ... jeho odpoved: "asi ano" ... :( aj tak mi v tom nic nehra, to slovko ,asi, ma vyvadza z miery....

krisha

slzicka..presne takto sa so mnou rozisiel ten moj, po vyse 6 rokoch, smska, ze to nema zmysel,plakala som a za dva dni som ho videla s inou. Vtedy ako keby so mnou nieco seklo,on padol u mna na same dno a prestala som plakat. Neboj, bude dobre

wrrba

ma inu!! a nevie to inak povedat,on chce byt ten dobry
,tak to hodi na teba ,ze ty nevies komunikovat,,jajaja to to je typicka klasika od muzov,,tento typ rozchodu