Dlhotrvajuca bolest hrdla

Príspevok v téme: Dlhotrvajuca bolest hrdla
lubamar

Uz treti tyzden mam bolest hrdla. ATB nezabrali, mandle mam vybrate uz 20 rokov, po vysetreni u krcneho mam vsetko O.K., bez zapalu, nos mam cisty, vysetrenie krvi na zvysenu funkciu stitnej zlazy je negativne. Krcny mi predpisal Disophrol a Codein aj napriek tomu, ze nekaslem. Vraj, ak lieky nezaberu tak cca za 7 dni, mam ist na plucnu alergologiu. Nie som alergicka. Prosim, poradte mi, najma ak niekto ma skusenosti s podobnym problemom. Nechcem uzivat tak silne lieky iba na skusku, ci to zaberie. P.S. Stravujem sa zdravo, vela zeleniny, ovocia, sportujem a nebyvam chora. Uzivam antikoncepciu VREYA (ale nedocitala som sa o tom, ze by mohli vyvolavat takuto bolest). Dakujem za odpoved.

Koliso

Ja len nechapem na co otvarat 10 rocnu temu ked nie su ziadne nove informacie/otazky od zakladatelky ani od prispievatelov :D

ktovie

tomas12345

preco reagujes prave na mna? Ja som reagoval na mimi323 a chcel som tym povedat ze je zbytocne ho uzivat tolko...

Mimi323

Veľa vit. C - 15g denne, Citrovital kvapky - 160 kvapiek do pol litra vody piť v priebehu celého dňa.
Po tých antibiotikách by si mala brať dobré probiotiká.

inka

mavala som take iste problemy ako ty.najprv to riesili ATB,roznymi sirupmi a nakoniec antihistaminmi.nic nezaberalo.
pisala som na jedno forum a tam mi odpisala pani ktora mavala tiez take problemy a poradila mi aby som uplne vylučila bublinkove vody,ladove napoje,vrele napoje.kazdy den som si kloktala hrdlo so šalviovym odvarom.a hrdlo som mala stale v teple.v najhorsom ked to bolo neznesitelne ,tak som cmulala neo-angin.hlavne nic ladove,nic vrele a nic bublinkove.asi po 2 tyzdnoch ma hrdlo prestalo boliet uplne a mam pokoj.

dc. tomas

ak vám nezaberajú antibiotiká, mali by ste zbehnúť do obchodu a tak zakúpiť repíkový čaj, s ktorym 2- 3 krat prekloktat hrdlo...kazdy den..a budete fit