Ploché bradavice na tvári

Sima111

Daro:
mne poradili v lekárni

"ISOPRINOSINE", "KOLOIDUM FORTE", rozkrojený plátok cesnaku priložiť na noc na bradavicu a prelepiť

- sama som zatiaľ tieto prostriedky neskúšala, pretože som zataiaľ bola veľa ráz na dusíku, kt. mi pomohol, ale len na pár týždnov, potom sa tie potvory objavili zase
- bol niekto u imuno-alergologa na zisťovaní imunity, ak áno, platili ste niečo za tie testy a aké máte skusenosti s isoprinosine, vdaka :)

ninka 255

Daro,keby som to nevyskúšala tak by som to ani náhodou nikomu neradila.Možno tomu neveríš,ani ja som neverila, ale moja kolegyňa mi to poradila, tiež som jej neverila, ale som si to aj napriek tomu asi týždeň natierala a fakt sa to začalo odlupovať až mi to zmizlo.Sú to staré babské recepty, žiadna chémia a zaberá to. Ale je to Tvoja vec,ak nechceš tak skúšaj chémiu,uvidíš či zaberie.

brmbolina

na tie ploché bradavice naozaj výborne zaberajú antivirotiká - FAMCICLOVIR - TEVA
už užívam tretiu krabičku ale krajšiu pleť som nikdy pred tým nemala.. všetky zmizli.. do jednej...:) treba ist ku kožnému a skúsiť sa s ním o tom porozprávať.. mne to navrhol on sám.. je to síce liek určený na liečenie herpesu .. ale na toto to zaberá neuveriteľne..:)

Daro

Ninka 255 : Dakujem ti za taku nezmyselnu radu , ale to asi neskusim ,uplny nezmysel ta bravcova mast , este by sa mi to zhorsilo!!!

Rozmyslal som,ze pojdem ku koznej si to odstranit laserom (Vraj po tom ostane jazva , ale jazva by mi vôbec nevadila) alebo ci by ste mi neporadili , nejaky ozaj dobry liek (ja som pouzil dusicnan striebristy ale to mi nepomohlo) , poznam este wartner to ani nechcu predavat , ale nejaky dobry kyselinovy liek keby ste vedeli poradiť ktory mi pomoze na 100% percent , tak by som bol rad... Dakujem

brmbolina

Ja som mala tiež tento problém.. celá tvár od toho... chodila som po kožných a všetci mi to len dusíkom vypalovali.. ale nepomáhalo.. práve že sa mi to ešte viac roztiahlo.. tak som sa spýtala doktora či na to nieje niečo iné, nejaká iná metóda a že som ochotná aj zaplatiť za to.. tak mi predpísal antivirotiká - FAMCICLOVIR - TEVA ... do týždňa boli všetky bradavice preč.. a tvár mám ako kojenec... nádhernú, čistú a jemnú... tabletky užívam uz tri týždne a som šťastná prešťastnáá ...

ninka 255

domáca bravčová masť, skús si to potierať každý večer jemne bravčovou masťou, začne sa to odlupovať.mne to pomohlo.

Daro .

Ahojte , chcel by som radu ako sa zbaviť bradavice na tváry , raz som použil dusičnán striebristý a vôbec mi to nepomohlo (dva krát za den som ti potrel , na druhý deň mi to sčernalo a vôbec mi to neodpadlo , znovu mi to narástlo) , neviete mi poradiť ako sa toho definitívne zbavím , strašne sa za to hambím ....

dush-ka

bradavice som mala ako dieta,skusali sme vsetko,nic nepomohlo a potom sa mi zacali robit aj po tvari.Moja teta zije v nemecku a tam nasla acetocaustin-mama mi natrela bradavice a konecne po rokoch zacali same odpadavat.Male odpadli hned na druhy den!Teraz mam 30rokov a objavili sa zase ploche bradavice a uz aj na rukach-nie ploche..nevedela som ako sa volal ten zazracny liek,ale vcera mi ho teta zase doniesla 2balenia-pretoze su male 1ml..vcera som natrela a dnes mam dole 2bradavice..SOM STASTNA! takze jedine ACETOCAUSTIN-da sa objednat aj cez net.