Široké boky

Príspevok v téme: Široké boky
biasa

mám široké boky...velmi sa za ne hanbím, myslím že je to moje velke negativumnakolko hore som dost chuda...
nemozem si kupit ani oblecenie ake chcem, nakolko musim stale mysliet na to, ze mam boky a nehodilo by sa mi to...
mate niekto podobne pocity? mate nejake rady na cvicenie bokov alebo typy na obliekanie?dakujem

lala123

Siroke boky ku zene jednoducho patria :) Ja mam taktiez siroke boky a som na ne hrda lebo je to prave to co robi zenu sexi :)

slnecnica

mno, baby veru radsej by som mala velky zadok ako brucho..ja mam ten postavy ze nemam ziaden pas, napriek tomu ze cvicim..na bruchu mam69cm, a na zadku92cm.a nevyzera to bohvieako dobre:-(

malickasom

suhlasim s babami co popisali a odporucam este sukne, nemusia byt do A hociake, najlepsie take co su do pasa a nie bedrove, lebo najlepsie zvyraznia chudy pas a zakryju plnsie stehna. Lepsie je mat velku ritku ako velke brusko no nie? Pozri na Jenifer Lopez, Beyonce- to su baby s velkymi bokmi a su strasne krasne a vobec nie chude!

boky

kvetinac,nie je to stale tak,ja ked som bola 1xtehotna tak mi tiez jedna pani povedala,ze mam uzske boky a ze budem mat tazky porod,mala pravdu,ale aj syn bol velky vazil 4,10kg.
2xked som rodila islo to ako po masle,a dcera mala 3,95kg a boky mam stale rovnake.Tam zalezi aj na svaloch a viac veci,ako sa hybes pocas tehotenstva a podobne.

kvetinac

no kedze ja byvam na kopci, -nemam ziadne boky absolutne ziadne ,ale nemyslim si zeby to bolo preto...ale zeny ktore maju sirsie boky budu lahsie rodit.takze ja sa mam na ci tesit,ale nemusi to platit vzdy....

kačena

Moja kamoška nevedela schudnuť z bokov a stehien a dala si spraviť lipolyzu,pomohlo jej to pomerne dobre.Vravela,že sa to dá aj s bokov a stehien,ale nesmie tam toho tuku byť veľa.Myslim že je s tým spokojná.

Lucinka33

Presne tak ako hovoria baby. Pokial mas tie boky pekne, ziaden visiaci tuk a stihly pas je to ako ma byt :) Vacsine chlapov sa to paci, moj priatel to vola zvodne krivky :)) Nepacia sa mu take "ohoblovane laty" :) Ved keby si mala uzke boky a nevyrazny pas, to je skor chlapcenska postava.

babuš

Sukne do Á-čka (najlepšie diagonálne strihané, lešie sadnú na bokoch), tričká predelené pod prsiami, treba zvýrazniť štíhly pás a užívať si záujem mužov.