meskaa :-(

Príspevok v téme: meskaa :-(
orionka

Bre ranko,s priatelom sme to robili na 26 den cyklu,mali sme samozrejme kondom,ale ten sa roztrhol,priatel si je isty,ze sa neurobil na 100%,no mne meskaju uz 2 dni :-( vzdy mi meskala 1 den a tak,ale teraz sa uz bojim,stresy nenormalne,ale neni to fer,ved kazdy tu pise,ze ako dlho praktije nechraneny sex a mne sa to raz stane a uz musim byt v tom :-( to nensi spravodlive toto..a inak mam 18 :-(

1991

mam problem....kramy mi meskaju uz dlhsiu dobu niekolko mesiacov...viem ze partner sa do mna neurobil sice sme kondom nepouzili ale myslim si ze to je mala sanca ze sa daco take stane ked to nanho plide stale vcas vyberie..nechapem tomu...a je si isty na 100%

gggoooo

No prave, je to mala pravdepodobnost, ja to viem podla mojej priatelky, ked jej meska par dni tak je o ze mala stres alebo sa prechladila .... takze bud v pohode deti sa robia velmi tazko...mam s tym skusenost a aj urcite iny ktory sa o to pokusaju, ze nie je to hop a uz je babatko na ceste...aj ked su pripady ked sa vajicko oplodni hned ale je to o stasti ze prave v ten den malo najvacsiu energiu sa oplodnit...
Takze bud v poho...Cau

orionka

gggoooo,lala dakujem pekne za prispevky...no robila som to na 25-26 den cyklu,to by mali byt nelodne vsak?..on si je isty uplne ze nic sa nestalo :-(...strasne ma boli podbrusko a svaly vsetke :-(...bola som nachladena to mas pravdu,velmi nalahko som sa obliekala mozno aj preto..

gggoooo

Je to v pohode, urcite nie si tehotna len ti to meska,moze to byt zapricinene stresom alebo aj ked si bola nachladena atd.. neboj sa je to normalne....skus test pre svoju pohodu

laala

Mozno prave tie stresy sposobuju ze ti meskaju.....cim viec sa na to sustredis ze ich mas dostat tak mozno a just ti nepridu vcas.....podla mna este pridu a niesi tehotna, pokial sa ten tvoj priatel neurobil...tak preco by si mala byt?