poradte mi otehotniet

bibiana23

ahojte,ja sa snazim otehotniet druhykrat asi 4 mesiace a stale nic.som z toho zufala.brala som lieky asi dva roky.teraz sme sa konecne rozhodli pre druhe a nic.poculi sme niekto ovulacny test lady q scupe?aky mate nazor na to?prave som si to objednala na internete.alebo mate nejaky iny napad ako otehotniet?prsom dajte vediet.
moj e mail:bibaso2001@yahoo.com

iska

ahojte babenky.Aj ja sa pokusam otehotniet s priatelom uz dva roky,a stale nic.Nerozumiem tomu.Pochodila som vysetrenia,a vraj som zdrava ako ryba.Tak prečo stale nič?Poradte mi,prosim.

ladkaa

ahojte.chcela by som sa opytat,ci niekto z vas nevie,ako dlho trva,nez ostanem tehotna,ked vysadim antikoncepciu.mame uz jedno dieta a planujeme tento rok druhe.tak by som chcela vediet,ci ma niekto s tymto nejake skusenosti.dakujem vopred.

Ivka 1

Barborka napíš mi na mailovú adresu ak chceš. Pomocou nášho riešenia ťažkosti s
otehotnením sa už narodilo viac ako 2OO
bábätok. Možno Ti poradíme tiež.

vonkajsiavyziva

Ak chcete počať bábätko, tak ja som poznala pár, kotým sa to podarilo pri užívaní Tang Kuei a manžel Male faktor. Viac info na maile, sú to prírodné produkty,ale viac na maile,lebo tu je to na moc dlho

Barborka

Ahoj mam 22 rokov priatel 28 rokov a uz nieco vyse roka sa pokusame o babetko a stale nic neviem mi niekto poradit co mam robit.

123456

ahojte ja mi sa snzime s priatelom o dieta nieco cey rok a stale nic,doktor ma chce poslat ne laparoskopiu.ale nejak mam z toho strach,po zdravotnej stranke sme obaja v poriadku tak neviem kde by mohol bit problem.nevie niekto poradit?

katika

GINA naozaj sa ti to podarilo na prvy krat?ja sa neviem rozhodnut ci si nechat poslat vypocet od GNOSTIK CENTRUM alebo dr JONASA. cez gnostik je to vypocet na 18 mesiacov vsak?ako dlho si sa s partnerom pokusala a nic???dikyyy