Tehotensky test rapi clear classic

machulka006

niekto - proste sa s tým budeš musieť zmieriť, že je to len marketingový ťah...
Skutočne ťažko by ti test 5 dní po oplodnení dokázal určiť tehotnosť... btw...na tých testoch napísané 5 dní po styku a nie 5 dní po oplodnení... takže žiadne OMG... myslíš, že ako človek zistí, že už prebehlo oplodnenie? :D toto je proste fakt nereálne, aby sa predávali testy s napisom 5 dní po oplodnení, keď nikto nevie kedy nastalo oplodnenie... Na RapiClear je napísané 5 dní po styku, a je to totálna kravina...
A ešte k tomu zisteniu z krvi... lekári berú krvnazistenie tehotnosti okolo 10teho dňa po styku, skôr nie, lebo to nemá zmysel... takže ten tvoj test s ISO 9100 je proste len obyčajný marketingový ťah a musíš sa s tým zmieriť :D

miso

Takze ja to zhriem : HCG test urci spolahlivo tehotenstvo najskor na 9 den od oplodnenia. Skor sa da urcit len z krvi. A tie testy ze na 5 den a tak to je len marketingový tah aby to zakaznik kupoval

machulka006

asi tak, čo sa týka tých testov 5 dní po styku...
je to len reklamný ťah na ktorý zúfalé mladé žienky, ktoré majú paniku z toho, že by mohli byť tehotné, veselo naletia...
Oplodnenie nastáva do troch dní, takže test robený 5 dní po styku je veľká hovadina...
Ale vyhadzujte peniažky ak chcete... veď sú to vaše peniaze...
Ale ja si za to radšej kúpim nejaký krém, alebo niečo iné... :)

tinka228

áno niekto máš pravdu preto sú testy 5 dní po oplodnení len reklamným ťahom lebo nikto v skutočnosti nevie kedy presne spermia vajíčko oplodní. keby ste čítali gynekologické poradne tak to tam píše doktor v každej druhej odpovedi.

tinka228

desmodka netrepe. aj keď je na tehotenskom teste napísané už 5 dní po oplodnení tak riskuješ že vyjde falošne negatívny a ty budeš aj tak tehotná. test je citlivý na hladinu HCG a u každej ženy sa dvíha individuálne. preto je najistejšie robiť test týždeň po tom čo mešká menzes. my sme nášho syna splodili počas mojich plodných dní a prvý test som si robila keď mi dva dni meškal menzes a druhá čiarka bola taká slabúlinká, že môj manžel tvrdil že ju ani nevidí. až po týždni mi vyšiel druhý test už zreteľne. to znamená, že keby som si ja vtedy robila test 5 dní po oplodnení tak by mi určite vyšiel negatívne a ja by som bola zbytočne sklamaná.

123456789

DESmodka čo trepeš kaleráby ked sama nevieš o čom hovoríš ??
leonee existujú testy už tri dni po oplodnení čiže tri dni po nechránenom styku .. ja osobne som vyskúšala First Test tehotenský test a vyšiel mi našťastie negatívny :) vela šťastia ;)